Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 1.4. 2014 07:24
ANKETA

Pravda bez obalu! Co si obyčejní Češi myslí o Kramném? Vrah? Nebo chudák?

Zdroj: TN.cz

VELKÁ ANKETA: Je to úkladný vrah? Nebo je to chudák a oběť neschopných kriminalistů? S kamerou jsme vyrazili do ulic a ptali jsme se obyčejných lidí, co si o celé zamotané kauze myslí.

Je Petr Kramný úkladný vrah, který se během dovolené v Egyptě zbavil své rodiny? Nebo je vrahem někdo jiný a česká policie se plete? To je těžká otázka, na kterou bude hledat odpověď zřejmě až soud.
 

Vyrazili jsme s kamerou do ulic Prahy, abychom se zeptali, jak celou kauzu vidíte vy. Zajímá nás váš názor. A nutno říci, že to bylo 50 na 50.
 

Polovina lidí věří, že Kramný je oběť. Další ale stojí na straně české policie, která tvrdí, že Kramný svou manželku Moniku a dceru Klárku v Egyptě zabil.   
 

Pokud bude Kramný uznán viným z dvojnásobné vraždy, musí počítat s výjimečným trestem. Podle oslovených právníků může dostat i doživotí.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Jak zaručeně působit na lidi nepříjemným dojmem
TEST: Nejdeš někdy druhým na nervy?
5 typů kluků, kterým se raději vyhni

3 lži o alkoholu, co vám lidi cpou do hlavy

Švýcaři děsí: Eddie Murphy se zabil na snowboardu

sta TN.cz

Diskuze

Nejvíce hodnocené komentáře:

1.4. | 07:03 Pavel Mašek
3
Je úplně jedno co si národ myslí po naprosto zavádějící a neobjektivní mediální ...
1.4. | 12:29 Luisa Chevalier
-4
hvizdot 1.4.2014 11:13 do my... jste jusa... píši o arogantních lidech, tak se ...
1.4. | 15:29 novus
-2
Náhlasit nevhodný komentář
Vilon--v cesku maji navic klecova luzka!!
1.4. | 15:27 novus
-2
Náhlasit nevhodný komentář
Tohle nikdo neresi. Proc? Asi proto ze se nejedna o blondatou "krasavici"?--Mrtvou novorozenou holčičku v igelitové tašce našel 12. dubna kolem 18. hodiny kolemjdoucí. Taška s tělíčkem ležela blízko lesní cesty u rybníka Drátovec poblíž Havlíčkova Brodu. Tělo bylo uloženo do ...
1.4. | 15:21 vilon1
-3
Náhlasit nevhodný komentář
Jedině komu se něco plete jste vy jusa333, máte již tolik nicků, že vás ovládají, dostala jste do sféry komplikované psychologie, začínajíc stihomamem a končíc schizofrenii, Pokud budete chtít odbornou pomoc, tak tohle se dá řešit jenom ústavní léčbou a celodením dohledem opatrovatelů..........
1.4. | 15:20 novus
-2
Náhlasit nevhodný komentář
Tohle nikdo neresi..Proc? Asi proto ze tady se nejedna blondatou "Krasavici"..
1.4. | 15:03 novus
-2
Náhlasit nevhodný komentář
JUsa--co je vam potom co tu kdo pise a kolik casu vam venuje?? Vzdyt tu furt kvokate ze to je diskuze o Kramnem o nicem jinem! a vy takhle..To fakt neni hezke..Drzte se tematu a nenechte se svest z vasi cesty!!
1.4. | 15:00 novus
-2
Náhlasit nevhodný komentář
Jusa--vas si nikdo nesplete..Vase ptakoviny jsou opravdu jedinecne..Blahoslaveni chudi duchem..
1.4. | 13:52 Jana Zdamlová
0
Náhlasit nevhodný komentář
pretty,stále píšete o času,ale asi ho máte dost,když jste tady stále.Kdyby jste měla tolik práce kolik jste mi ji tu vypsala,neměla by jste čas ani otevřít počítač.Vysvětlovat mi nemusíte nic,domyslím si to sama,jsem docela schopná.
1.4. | 13:42 lenka nováková
1
Náhlasit nevhodný komentář
jusa333 1.4.2014 13:24-Nebudu vám vysvětlovat, že s nickem luisina1 nemáme nic společného a v životě jsem jí/ho neviděla, ale je vidět, že vám nemá smysl cokoliv vysvětlovat, protože vy si stejně melete svoje a na to já nemám čas. Až budete mít něco kloudného oslovujte druhé .
1.4. | 13:24 Jana Zdamlová
1
Náhlasit nevhodný komentář
luisino,pretty,s těma nickama,jste dopadla jak novus,vilon atd.Už se vám to taky plete a je vám jedno,za koho máte kdy odpovídat.Jednou odpoví luisina za pretty a potom naopak,není to zbytečné?Když si přečtete,jak jste psala a odpovídala,pochopíte.
1.4. | 12:47 Jana Zdamlová
1
Náhlasit nevhodný komentář
pretty,právě proto,že jsem pochopila,tak proto jsem to napsala.