Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 2. 4. 2014
Kauza Kramný

Prestiž a dobrodružství! Proto jsem vzala případ Petra Kramného, přiznává advokátka

Zdroj: TV Nova

Za Petra Kramného se bude u soudu bít advokátka Jana Rejžková, která už obhajovala třeba zlínského podnikatele Romana Vaškůje, politika Jiřího Čunka nebo bývalého předsedu vlády Stanislava Grosse. Podívejte se na exkluzivní rozhovor.

Rejžkovou si najala rodina Petra Kramného, aby ho mu pomohla a obhajovala ho u soudu. V pondělí nahradila předchozího obhájce Petra Kramného JUDr. Jaromíra Richtera. Na případ se vyloženě těší, je to prý po ni výzva.

Reklama

 

"Je to přeci jenom zajímavý příběh. V historii moderní kriminalistky se podobný příběh zřejmě ještě nestal. Skutek se stal mimo území  naší republiky a u nás se vyšetřuje, a nemají mnoho důkazů k tomu, je to výzva," řekla TV Nova Jana Rejžková.

 

 

Nová advokátka Petra Kramného prozradila, na čem postaví jeho obhajobu. Chce napadnout důkazy z Egypta. "Myslím si, že, bohužel, naše policie nemá dostatek informací, kriminalisticky relevantních, z egypské strany, snad i nějaký spis z Egypta měl být součástí našeho trestního spisu," řekla advokátka TV Nova.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Kdo je dobytek a kdo pacient? Podívejte se na výpad Rychtáře u soudu

Herečka z Melrose Place před soudem za zabití: Hrozí jí 15 let v base!

pet TN.cz
Reklama