Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 2.12. 2013 21:40
Smrt 4 dívek

Při tragédii na rallye v Lopeníku přišel o milovanou dceru, teď se pokusil zabít!

Zdroj: TV Nova

Život pro něj ztratil smysl. Šestačtyřicetiletý Břetislav Čaňo totiž před více než rokem přišel o milovanou dvacetiletou dceru Natálku. Ta byla jednou z dívek, která zahynula při tragické rallye v Lopeníku. Teď se Břetislav pokusil o sebevraždu.

S tragickou smrtí dvacetileté dcery Natálky se rodina Čaňova z Nivnice na Uherskohradišťsku vyrovnává velmi těžce. Ani více než rok velké rány nezahojil. Břetislav se nyní vše pokusil vyřešit sebevraždou! Uvedl pondělní Blesk.
 

"Mohu jen potvrdit, že vyšetřujeme pokus muže (46) o sebevraždu. V momentě, kdy se pokusil oběsit, ho zachránila manželka, která byla nablízku. Poskytla mu první pomoc," sdělil mluvčí policie Aleš Mergental. Břetislav se měl pokusit o sebevraždu v sobotu ve svém pokoji. Podle Blesku je Břetislav v kritickém stavu v uherskohradišťské nemocnici.
 

Břetislavovi se po smrti milované dcery naprosto zhroutil svět. Před časem v rozhovoru pro Blesk přesně rok po tragédii uvedl, že chodí jen do práce a z práce. Stále pak myslí na Natálku. Zároveň naznačil, že ho smrt dcery zlomila a zničila mu život. K tomu se přidali osobní i finanční problémy.
 

Otec tří synů a tragicky zesnulé dcery se už nevěnuje svým koníčkům. Dříve byl rockerem, teď už ho ale hudba nezajímá, nechodí ani na pivo a ani se nevěnuje své motorce. Složil také funkci hospodáře rybářů.
 


Břetislav Čaňo přišel při rallye, která projížděla Lopeníkem, o dvacetiletou dceru. Natálku a tři její kamarádky Klárku (7), Beátku (18) a Karolínu smetlo závodní auto. Ačkoliv šlo o jezdeckou chybu, hlavní vinu za smrt dívek nese především pořadatel a přítel jedné z mrtvých dívek Petr P. Ten totiž pustil dívky na místo, kde neměly co dělat.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Tragédie! Zemřel herec Paul Walker, hlavní hrdina Rychle a zběsile. Měl děsivou havárii!

Brácho, budeš mi chybět! Zdrcený Vin Diesel promluvil a ukázal poslední společnou fotku

tn.cz / hmr