Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 4.12. 2013 11:09
Změnil se!

Proč Kramného zavrhli přátelé i rodina? Tři šokující důvody!

Petr Kramný
Zdroj: TN.cz
Petr Kramný se po návratu z Egypta změnil, říkají jeho blízcí.
Témata:

Od Petra Kramného se odvrátili přátelé, kolegové, sousedé a teď už i rodina jeho bývalé ženy Moniky. Proč? Tady jsou tři hlavní důvody.

Sousedé mu pomalovali auto nápisem VRAH. Přátelé proti němu intrikují a kolegové o něm raději nechtějí ani mluvit. Poslední, kdo za ním stál, byla rodina jeho tragicky zesnulé manželky Moniky. I ti teď ale řekli dost. Podívali jsme se na to proč.
 

1. STÍN PODEZŘENÍ
 

Ačkoli Petr Kramný od začátku svou vinu zarputile popírá, mnoho lidí má jasno. Za smrtí Moniky a Klárky stojí právě on. Egyptská policie ho podle právníka Kerolese Ezzata Bashiera vede v trestním spisu jako podezřelého. Prověřuje ho i česká policie, která už ho několikrát vyslýchala. Jeden z výslechů podle informací TV Nova trval 14 hodin!
 


Stále ale existuje velké množství lidí, kteří za Kramným stále stojí. Internetovou petici na jeho podporu podepsaly tisíce lidí. S její autorkou se Petr po návratu do Česka sblížil. Podle sousedů jsou spolu dokonce v blízkém kontaktu. To se samozřejmě nemusí Rodině Moniky líbit.
 

2. BOJ O DĚDICTVÍ
 

Důvodem, proč se od Petra Kramného odvrátila rodina, může být i boj o dědictví po Monice a Klárce. Kramní měli společný byt v centru Karviné, dvě auta a v plánu měli i stavbu rodinného domku. Kdo tohle všechno financoval, je záhadou. Kramný má příjmy hlavně ze své práce v automobilce Hyundai, Monika byla ošetřovatelkou v domově důchodců.
 

3. ZMĚNA CHOVÁNÍ
 

Všichni, kdo Petra Kramného znají, říkají, že ho tragédie v Egyptě velmi změnila. Není divu. Musí to být obrovský psychický šok, když vedle vás zemřou vaši nejbližší. Jenže přátelé z Karviné říkají, že Petr se po návratu do Česka začal chovat velmi divně.
 


"Petr byl vždycky velmi sebevědomý. Teď ale začal být doslova namachrovaný. Mysleli jsme, že bude potřebovat naši pomoc. Jenže po návratu z dovolené s námi skoro vůbec nemluví. Zřejmě ho změnila nejen smrt Moniky a Klárky, ale i to, že se každý den viděl na titulní stránce webů a novin. Myslel si, že je celebrita," říká Petrův kamarád.
 


Podobné zkušenosti s ním mají i někteří novináři. Ještě v Egyptě byl Kramný velmi sdílný a dával rozhovory na počkání. Pak se ale vše změnilo. Když odpovídá, tak jen velmi stručně a bez emocí.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Ochránce Džambulky Macura se pouští do Kramného: Je to tyran!

vrl TN.cz