Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 4.12. 2013 11:09
Změnil se!

Proč Kramného zavrhli přátelé i rodina? Tři šokující důvody!

Petr Kramný
Zdroj: TN.cz
Petr Kramný se po návratu z Egypta změnil, říkají jeho blízcí.
Témata:

Od Petra Kramného se odvrátili přátelé, kolegové, sousedé a teď už i rodina jeho bývalé ženy Moniky. Proč? Tady jsou tři hlavní důvody.

Sousedé mu pomalovali auto nápisem VRAH. Přátelé proti němu intrikují a kolegové o něm raději nechtějí ani mluvit. Poslední, kdo za ním stál, byla rodina jeho tragicky zesnulé manželky Moniky. I ti teď ale řekli dost. Podívali jsme se na to proč.
 

1. STÍN PODEZŘENÍ
 

Ačkoli Petr Kramný od začátku svou vinu zarputile popírá, mnoho lidí má jasno. Za smrtí Moniky a Klárky stojí právě on. Egyptská policie ho podle právníka Kerolese Ezzata Bashiera vede v trestním spisu jako podezřelého. Prověřuje ho i česká policie, která už ho několikrát vyslýchala. Jeden z výslechů podle informací TV Nova trval 14 hodin!
 


Stále ale existuje velké množství lidí, kteří za Kramným stále stojí. Internetovou petici na jeho podporu podepsaly tisíce lidí. S její autorkou se Petr po návratu do Česka sblížil. Podle sousedů jsou spolu dokonce v blízkém kontaktu. To se samozřejmě nemusí Rodině Moniky líbit.
 

2. BOJ O DĚDICTVÍ
 

Důvodem, proč se od Petra Kramného odvrátila rodina, může být i boj o dědictví po Monice a Klárce. Kramní měli společný byt v centru Karviné, dvě auta a v plánu měli i stavbu rodinného domku. Kdo tohle všechno financoval, je záhadou. Kramný má příjmy hlavně ze své práce v automobilce Hyundai, Monika byla ošetřovatelkou v domově důchodců.
 

3. ZMĚNA CHOVÁNÍ
 

Všichni, kdo Petra Kramného znají, říkají, že ho tragédie v Egyptě velmi změnila. Není divu. Musí to být obrovský psychický šok, když vedle vás zemřou vaši nejbližší. Jenže přátelé z Karviné říkají, že Petr se po návratu do Česka začal chovat velmi divně.
 


"Petr byl vždycky velmi sebevědomý. Teď ale začal být doslova namachrovaný. Mysleli jsme, že bude potřebovat naši pomoc. Jenže po návratu z dovolené s námi skoro vůbec nemluví. Zřejmě ho změnila nejen smrt Moniky a Klárky, ale i to, že se každý den viděl na titulní stránce webů a novin. Myslel si, že je celebrita," říká Petrův kamarád.
 


Podobné zkušenosti s ním mají i někteří novináři. Ještě v Egyptě byl Kramný velmi sdílný a dával rozhovory na počkání. Pak se ale vše změnilo. Když odpovídá, tak jen velmi stručně a bez emocí.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Ochránce Džambulky Macura se pouští do Kramného: Je to tyran!

vrl TN.cz

Diskuze

Nejvíce hodnocené komentáře:

4.12. | 11:53 wokna
14
Internetovou petici na jeho podporu podepsaly tisíce lidí. S její autorkou se ...
4.12. | 12:51 brnobr
-8
Rexinnka: ty pochop, ze je obet a Prisel o dite. Nekoho tam urazil a to je ...
22.12. | 10:11 honzabaro
-2
Náhlasit nevhodný komentář
vechtr pls neřeš jeho majetky, auto leasuje, druhé je šrot, barák má po rodičích, ale samozřejmě je to zm.rd ! Kateřina ho potřebuje jen na špinavou práci, tak si s ním začala, když byl tak šikovný v tom Egyptě. Možná to policii pomůže. To není fikce, to je skutečnost !!!
6.12. | 19:06 Jana Kovaříková
8
Náhlasit nevhodný komentář
Většina z nás ho už odsoudila hned na začátku.Pro mě je to také vrah a také tak zůstane.Přišel o milované jak tvrdí,ale jeho chovaní je absurdní a to doslova.Mám jedno velké přání,a to,aby mu prokázali vinu za smrt obou andílků.Mám vůči němu těžkou averzi.Radmile,pokud čtete tuto diskusi stojím za ...
5.12. | 09:09 pted
1
Náhlasit nevhodný komentář
daisy2107 4.12.2013 23:10Takže vaše duchaplné reakce si přečtu až zítra, pokud mi zbude čas. Kramouš není pro mě střed vesmíru, jako pro některé tady. Stejně ho prý už brzy seberou, takže o společnost u vánočního stromku starost mít nemusí......NO PRÁVĚ že pro tebe je střed , jinak bys tu nebyla a ...
5.12. | 08:45 pted
-2
Náhlasit nevhodný komentář
daisynko - tebe je tu opravdu škoda - neuvažuješ o změně povolání ?možná kriminálka - tvé dedukce jsou neskutečné - ale když myslíš , přihlásím se zase až po té odpolední jak říkáš ,ať ti udělám radost popelko, zatím pěkně pracuj , chudinko vstávat tak brzy to tě lituji
5.12. | 01:36 Irena orlová
2
Náhlasit nevhodný komentář
Je třeba jít do peřin.Ty brdo-půl druhé ráno-..Kramný je ubožák,nic víc,nic mín.A že se s ním nebaví rodina Moniky?Snad by nechtěl,aby ho ještě pozvali na štěd.večeři.P.Kramný,pochod si ještě po karvinských uličkách..Pak už jen-však ty to víš a my tady také..Dobrou noc.
4.12. | 23:53 afwe4585
-4
Náhlasit nevhodný komentář
http://3a2e1d3f.linkbucks.com
4.12. | 23:52 Miluše Hodermarská
1
Náhlasit nevhodný komentář
ceskav Jestli za blbosti považujete ty zlodějské restituce,tak to jsou fakta.Chtěla jste fakta,nebo ne.A jestli trest, je zpomalené PC,tak žádná tragedie.Jak říkám každý Vám namluví co potřebuje.Černá tekutina o které PK mluví se používá na výplachy žaludku,tu tam PK neměl,tu mu do žaludku nalili ...
4.12. | 23:35 ceskav
-4
Náhlasit nevhodný komentář
daisy21074.12.2013 23:10 Aby nesebrali zítra Tebe-))))
4.12. | 23:32 ceskav
-4
Náhlasit nevhodný komentář
mamasamsam4.12.2013 23:21 Kdyby jste nevymyšlela bylbosti PC by vám jelo,ale ono se to hold vrací
4.12. | 23:31 ceskav
-5
Náhlasit nevhodný komentář
daisy21074.12.2013 22:53 Já to vím a když tak si to najděte,když jsem si to uměla najít já. A pokud vím Monika od rána jen leležela,taky chodila zvracet a měla průjem,takže chodit mohla,mohla i zavolat dcerce pomoc,takže vše nesvádějte na Petra K,jen proto že přežil,kdyby měla možná Monika 100 ...