Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 4.11. 2013 08:52
Otrava Češek

Proč pustili Egypťané Petra Kramného do Česka? TŘI DŮVODY, ze kterých mrazí!

Kramný - odlet
Zdroj: Archiv Petra Kramného/ Thinkstockphotos

Petr Kramný, který v egyptské Hurghádě přišel za podivných okolností o manželku Moniku a dceru Klárku, je po třech měsících doma v Česku. Proč ho Egypťané najednou pustili? Našli jsme tři možné důvody.

1. Kramný už není hlavním podezřelým?
 

Je to nejlogičtější důvod. Kramný se mohl vrátit do České republiky, protože egyptská policie začala sledovat jinou linku případu a otec rodiny již není veden jako hlavní podezřelý. Již dříve z policejního spisu uniklo, že tamější kriminalisté se zaměřují i na jiné osoby, než je Petr Kramný.
 

Kramný egyptské spravedlnosti definitivně unikl! Více zde!
 

2. Čekají na chybu?
 

Druhý možný důvod počítá s tím, že Kramný je naopak stále veden jako hlavní podezřelý. Nyní byl propuštěn do České republiky a česká policie ho sleduje na svobodě v jeho prostředí a čeká, zda se Kramný nedopustí nějakého jednání, které by případ posunulo dál.
 

Zabil Klárku kyanid? Nebo vrah použil louh? Více zde!
 

3. Pustili ho, aby měli pokoj?
 

Třetí důvod, pokud by byl pravdivý, tak je velmi smutný. Bohužel ale i on může být velmi pravděpodobný. Jde o to, že Egypťané od začátku případ zbabrali. Nedokázali zajistit stopy, nedokázali zabezpečit hotelový pokoj, kde Monika a Klárka zemřely, zvorali pitvu i toxikologické testy.
 


 

V Egyptě na hotelu jim tři měsíce sedí český občan, se kterým si neví rady, myslí si, že je hlavním podezřelým, ale nic proti němu nemají. A česká strana je neustále otravuje s nějakými dotazy. Tak Kramného jednoho dne prostě pustí domů s tím, aby si případ, pokud bude zájem, dořešila Česká strana.
 

Viděla jsem Kramného u hrobu Klárky, tvrdí žena z Karviné. Více zde!

 

ČTĚTE TAKÉ:

Jak vypadá vězení v Egyptě očima odsouzeného? Čtěte autentickou zpověď

Ochránce Džambulky Macura se pouští do Kramného: Je to tyran!

sta TN.cz