Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 28.5. 2014 14:20
Exekuce u Řepků

PRVNÍ VÝPOVĚĎ ERBOVÉ: Nemůžu za to, brečí

Zdroj: TN.cz

Vlaďka Erbová, manželka známého fotbalového bouřliváka Tomáše Řepky, ráno v Černošicích zranila pracovníka exekutorské kanceláře. Exekutoři byli ve vile kvůli dluhům Tomáše Řepky. Ten dluží na výživném svým dětem Veronice a Tomassovi okolo milionu korun! Přečtěte si, co k celé nehodě řekla Erbová.

Manželé Řepkovi mají pořádný problém. Nejenže Řepka dluží téměř milion na výživném svých dětí, jeho současná manželka, modelka Vlaďka Erbová, teď najela do exekutora a možná z toho bude mít pořádné problémy.
 

Ona sama tvrdí, že to byla jen nehoda. "V žádném případě to nebyl úmysl. To fakt byla nehoda. Já jsem ho opravdu neviděla," řekla po incidentu rozrušená Erbová.
 


"Chtěla jsem odvézt syna do školky. Věděla jsem, že si jdou pro auto. Když jsem couvala vůbec jsem nezaznamenala, kolik lidí přijelo. Nezkontrolovala jsem si zrcátka. A na příjezdové cestě, rána. Tam byl pán, kterého jsem neviděla. Prostě to nebyl úmysl. Chtěla jsem jen jet do školky, měla jsem tam svého syna. Byla jsem rozrušená. Ta situace už je dlouhá. Prostě to nebyl úmysl," popisovala Erbová.
 

Podvíejte se na reportáž TV Nova z Poledních Televizních novin:
 


 

"Pán seděl, povídal se mnou. Přijela záchranka, která ho odvezla do nemocnice. Teď jsem dostala informaci z kanceláře exekutora pana Komárka, že ho propustili z nemocnice. Chci vědět, jak mu je. Pokud mi to bude umožněno, chtěla bych ho navštívit. Jsem člověk a byl taky člověk," uvedla modelka.
 


Exekutoři ovšem uvádějí trochu jinou verzi. Z té nepřímo vyplývá, že Erbová o exekutorech musela vědět. "Pokus o soupis movitých věcí skončil útokem manželky dlužníka (Vlaďky Erbové - pozn. red.) na zaměstnance soudního exekutora. Najela do něj automobilem Mercedes-Benz GL 350, který byl posléze zajištěn. Napadený je v současné době v péči lékařů," popsala mluvčí Exekutorské komory Petra Báčová.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Sagvan Tofi se topí v dluzích, byla na něj uvalena exekuce

Exekuce u Dary Rolins? Ukázala nám účetnictví

TN.cz

Diskuze

Nejvíce hodnocené komentáře:

28.5. | 13:06 elana2
12
V Evropě máme tři modely vymáhání dluhů – český, německý a švýcarsko-britský ...
28.5. | 14:27 miniacik
-2
..štvaná zvěř..
29.5. | 18:55 Rafael Komorous
0
Náhlasit nevhodný komentář
Všichni věřte, že to zhroucení je http://1url.cz/aVbA kvůli exekutorovi.
29.5. | 18:49 Rafael Komorous
2
Náhlasit nevhodný komentář
Jak říkám, tento národ se úplně zbláznil. Ano, exekutoři jsou hyeny, ale PROČ TAM PŘIŠLI ? Copak je normální žít si v luxusu a neplatit výživné, chovat se jak primitivové a říkat si celebrity ?
29.5. | 13:32 novus
1
Náhlasit nevhodný komentář
VE svete zbavenem idealu uz vladnou jedine prisery..J.W.Goethe.. Takhle ten svet podle toho vypada..
29.5. | 13:28 novus
0
Náhlasit nevhodný komentář
NEvim proc strkas rypak do ceho ti nic neni..Ja psal normalnim lidem,ne uchylum..KLidne si nick zmen na Drzku v hnoji,bude to vic ukazovat co skutecne jsi zac..A konecne se prestanes blbe ptat-zaco tomas..JIste si vzpomenes jak v pripade kdy namestek NOvak udelal z deti siroty a kdyz se s rodinou ...
29.5. | 07:43 vymazlej
3
Náhlasit nevhodný komentář
Ne že bych si hrál na palce kamkoli, ale je k popukání když tady jak o život dáváte plusy příspěvku, kterej je od začátku do konce nakopírovanej a jeho autorem je někdo zcela jiný. Tak to teda radši dostanu sedmdesát mínusů za svůj vlastní názor, kterej je asi takovej. Exekutor, neexekutor, Řepka ...
29.5. | 07:34 jarmilakolarikova
0
Náhlasit nevhodný komentář
JE TO USMEVNE, ALE TAK NEJAK NA VSECHNY EXEKUTORY !!! VLADCE FANDÍM A JE MI JI LÍTO.
29.5. | 01:00 zacotomame
0
Náhlasit nevhodný komentář
elana2ti, co neviděli několik měsíců svůj plat by měli od svého zaměstnavatele odejít a podat na něj trestní oznámení. Ve většině případů by tak stejně dříve nebo později učinili, protože od firmy, která neplatí svým zaměstnancům několik měsíců mzdu se dá obvykle těžko očekávat, že ji potom naráz ...
29.5. | 00:23 Luisa Chevalier
0
Náhlasit nevhodný komentář
V dnesni dobe u nas na kazdem rohu visi letak,ktery Vas laka k pujcovani si penez.Banky alespon zkoumaji v dosazitelnych informacich,zda si klient splatky muze dovolit.Nicmene,svepravny clovek by mel umet posoudit,jestli na splatky ma dostatecne prijmy.Uznavam pouze 1 druh uveru a to:hypoteku.I tak ...
29.5. | 00:16 odavoh josef
0
Náhlasit nevhodný komentář
No jenom tuknuti to tada nebylo ,takhle promackli auto ? To donej narvala skoro v plny rychlosti . Jen pro zajimavost bych udelal rekonstrukci !
28.5. | 23:23 Rafael Komorous
0
Náhlasit nevhodný komentář
elana2 28.5.2014 13:07, elana2 28.5.2014 13:06 Tak to je kvalitní věcný příspěvek, palce nahoru.