Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 1.6. 2011 00:34

POLICIE měla REAGOVAT! Tvrdí dopravní expert v kauze Švýcara jedoucího v protisměru

On-line se S. Humlem
Zdroj: tn.cz / Mediafax
Dopravní expert a poslanec Stanislav Huml hostem on-line rozhovoru na tn.cz

Hostem ON-LINE rozhovoru byl od 20 hodin dopravní expert a poslanec Stanislav Huml. Odpovídal na otázky ohledně zásahu proti šílenému řidiči, který se řítil protisměrem rychlostní silnice R10.

V protisměru jel v sobotu před polednem po rychlostní silnici R10 od Mladé Boleslavi řidič luxusního sporťáku Mitsubishi a zavinil tak několik dopravních nehod. Policisté ho dopadli až v Praze, kde mu došlo palivo.

 

Mohli policisté zastavit šíleného řidiče, který se řitil protisměrem silnice R10, dříve? Jaké jsou policejní mechanismy pro takovéto extrémní případy? Ptejte se i vy!
 

PSALI JSME:

Zfetovaný Švýcar jel po R10 V PROTISMĚRU! Smetl devět aut!

VIDEO! TO MUSÍTE VIDĚT: Takhle jel šílenec v protisměru na R10!

PIRÁT Z R10 SE OMLUVIL! Z Turnova do Prahy JEL V PROTISMĚRU

 

Vozidlo v protisměru zaznamenali podle informací mluvčího policisté z dopravního inspektorátu z Mladé Boleslavi na 63. kilometru a začali ho pronásledovat. Mezitím řidič ohrozil několik aut, která - ve snaze se mu vyhnout - havarovala. "Počty dopravních nehod se rozcházejí, ale zřejmě jich bylo devět," řekl mluvčí středočeských policistů Jakub Vinčálek.


Rozhovor

 

Na rychlostní silnici R10 ve směru na Turnov zaznamenali policisté čtyři vážné nehody. Na 14. kilometru u Brandýsa nad Labem je hlášena havárie osobního vozidla, na 20. kilometru u Tuřic vyletělo osobní auto mimo komunikaci a skončilo na střeše a na 26. kilometru u Benátek nad Jizerou skončilo na střeše další vozidlo, mělo by jít o ford focus. Na 29. kilometru skončil automobil v příkopu. Není také vyloučeno, že u některých nehod bylo poškozeno více vozidel.

 

Podívejte se na záběry zběsilé jízdy piráta, který jel v protisměru po silnici R10 z Turnova do Prahy:

 

Zdroj: YouTube.com

 

"Pražští policisté byli požádáni o spolupráci při zadržení řidiče. Nakonec ho zadrželi mladoboleslavští policisté," řekla Mediafaxu pražská policejní mluvčí Eva Miklíková.

 

Při vjezdu do Prahy mu došel benzín. Vyběhl proto z auta směrem k vojenskému letišti v Kbelích. Tam přelezl plot a teprve poté ho policisté lapili. Podle všeho byl pod vlivem drog.

 

Podívejte se, jak se švýcarský řidič omlouval za svoji nebezpečnou a bezohlednou jízdu:

 

Zdroj: TV Nova

 

Pro tento prvek stránky je nezbytný plugin flash.

TN.cz

Diskuze

1.6. | 13:18 Roman
0
Náhlasit nevhodný komentář
Myslím, že policie měla pomáhat a chránit tím, že měla Švícara natlačit na svodidla nebo ven z odstavného pruhu.
1.6. | 13:17 Roman
0
Náhlasit nevhodný komentář
Jel v protisměru do Prahy. Od nahlášení mělabýt zastavená doprava od Prahy (lepší zácpa než ohrožování lidí jízdou v prostisměru) policejní auto mělo několik km vyrazit proti tomuto řidiči a počkat tam s tím pásem na propíchnutí pneu o kterém se stále mluví, že ho ještě nikdo nepoužil!
1.6. | 08:37 radim malinek
0
Náhlasit nevhodný komentář
myslitel:Jak chces střílet do pneumatik ve vysoké rychlosti a za plného provozu.Máš vůbec představu co by se stalo,nebo mohlo stát?
31.5. | 23:31 myslitel
0
Náhlasit nevhodný komentář
St. Huml je jen velká plechová huba, hodně tomu rozumí ,ale nic s tím nedělá. Asi už nic nemůže.
31.5. | 23:26 myslitel
0
Náhlasit nevhodný komentář
Toho blba od policie co jako hrdina mával je vhodné proškolit co má dělat. Do nejbližšího sjezdu z dálnice měl být zastaven, odkloněn, nebo zastřelen. 70 Km ohrožovat celou dálnici je ostuda policie. Někoho bez pásu, nebo s telefonem to uměj. Ale na zdrogovanýho šílence jsou krátký. Policie opět ...
31.5. | 17:50 saman47
0
Náhlasit nevhodný komentář
BABÁKU ČARUJ!!! :-)))))))
31.5. | 16:57 Jarmila Průšová
0
Náhlasit nevhodný komentář
Nevím ,jak Vy, ale já s práskačema se nebavím !