Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 5.9. 2012 08:54
Nic jim není svaté!

Režisér porna s Bartákem Jílek: Pronikl do svatého Víta a pasoval se na krále

Zdroj: TV Nova

Režisér Jílek, který stojí za natáčením porna se zvrhlým doktorem Bartákem, se na internetu pochlubil tím, že se bez problému dostal do katedrály svatého Víta. Tam se zúčastnil jakéhosi pasování na rytíře.

V polovině srpna se František Jílek na facebookovkém profilu pochlubil fotkami z přísně střežené katedrály svatého Víta přímo na Pražském hradě. Ve společnosti svého bratra a dalších lidí se nechává pasovat na jakési rytíře. Vše se odehrává v kapli svatého Václava, kam se ale běžný člověk bez povolení nedostane.

 

Doktor Barták se rád fotografoval se zajímavými lidmi. Máte doma nějakou zajímavou fotografii s doktorem Bartákem? Pošlete nám ji na mail zpravy@tn.cz. Za zaslané fotografie předem děkujeme.
 

"Do tý kaple se dostali takovým záhadným způsobem. Já jsem potom řádil, jak černá ruka. Byl z toho dost velký malér,“ uvedl sekretář děkana Metropolitní kapituly Václav Soukup, který potvrdil, že se skupinou okolo Františka Jílka byly problémy už dříve.
 

"Zkoušeli se dostat nejenom do kaple svatého Václava, ale i do hrobky. Já už jsem tam s nima měl střet, že to prostě nejde. Jednou se ale dostali i do hrobky při páteční bohoslužbě,“ dodal Soukup. 

Kaple svatého Václava je chráněna zábranami a nikdo za ně nemůže, přesto se tam František Jílek se svým podivným řádem dostal. "Na provoz v kapli existují předpisy, pokud to kustodi neuhlídali, tak je to opravdu hrubá chyba,“ řekla Ivana Kyzourová z památkové péče správy pražského hradu.
 

Podívejte se na fotky z nepovoleného obřadu v katedrále svatého Víta:
 

111

František Jílek - Franz Gilles von Jilek

Zdroj: Facebook official

František Jílek - 2

Hodnocení:


 

Správa pražského hradu se k aféře nechce vyjadřovat, je možné, že Jílek mohl mít spojku ve vojenské kanceláři a ta ho tam mohla dostat. Vojenská kancelář se k tomu ale odmítla vyjádřit. Na záběrech z minulého pátku je vidět, jak Jílek stojí znovu uvnitř katedrály během bohoslužby a pak v doprovodu záhadné slečny v klidu vycházejí ven.
 

Už se alespoň vyměnila ostraha. "Jsme tady čtvrtej den, protože vyhodili tu starou agenturu,“ potvrdil muž z ostrahy, která katedrálu svatého Víta střeží.
 

Ke kauze se nechce vyjádřit samotný František Jílek ani jeho bratr.
 


František Jílek působí ve sdružení Královský řád rytířů Svatého Václava a na svém facebookovském profilu dokonce uvádí, že je od roku 2011 českým králem!
 

"Po mnohaletých konzultacích s představiteli české i evropské šlechty jsem se postavil do čela českých katolických monarchistů a prohlásil se a byl korunován českým králem,“ píše Jílek na svém facebookovském profilu. "Po předcích z matčiny strany pocházím z knížecího rodu de Wankowicz herb Lis, jehož zakladatele porodila dcera českého krále Přemysla Otakara II. a patřím tedy mezi několik stovek žijících potomků české královské krve dynastie Přemyslovců. Mezi mými předky jsou i Habsburkové a další významné panovnické evropské rody,“ dodává s podpisem Franz Gilles von Jilek Erbprinz zu Wankowitz, z Boží Milosti král český.
 

Jílkovo sdružení má mít sídlo v pražské Nerudově ulici , ale v domě nikdo nebyl. Byl vidět pouze nepořádek a vymlácená okna.
 


František Jílek je známý především ve spojení s kauzou nechvalně proslulého chlípného doktora Jaroslava Bartáka. Podle svědků měl právě Jílek dohazovat Bartákovi později týrané asistentky. Někteří svědci navíc uvádí, že Jílek má násilnické sklony podobně jako Barták.
 

Podívejte se na ukázky z filmu, který František Jílek natáčel se zvrhlým doktorem Bartákem:
 


 

Film, ve kterém účinkoval i chlípný doktor, měl být hraným dokumentem, ale někteří členové štábu uvedli, že poté co vstoupil do natáčení i Barták, začal film hraničit s pornografií.

hmr s přispěním Adama Halmošiho tn.cz / TV Nova
Reklama