Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 23.3. 2014 21:39
Nehoda

Muž a žena ujížděli před policií nočními Budějovicemi. Zabil je náraz do stromu

Zdroj: TV Nova

V Českých Budějovicích dnes havaroval vůz ujíždějící policejní hlídce. Na místě zemřel čtyřicetiletý řidič i jeho spolujezdkyně. Auto nad ránem zastavili na Jiráskově nábřeží policisté dopravní služby kvůli běžnému dopravnímu přestupku.

Řidič počkal, až ze služebního auta vystoupí první policista a pak rychle odjel. U stadionu ale nezvládl zatáčku a narazil do stromu. Z jakého důvodu se muž snažil policii ujet, budou zjišťovat kriminalisté při vyšetřování nehody, sdělil dnes ČTK mluvčí jihočeské policie Jiří Matzner.
 

Auto policisté zastavili před 02:30 poblíž Dlouhého mostu na Jiráskově nábřeží. Řidič se jim pak po nábřeží snažil ujet. Policie začala auto pronásledovat, z dohledu jim zmizelo u sportovního areálu SKP.
 

VÍTE, KDO TO AUTO ŘÍDIL? OZVĚTE SE NA ZPRÁVY@NOVA.CZ NEBO NA 606 09 09 09
 

"Po projetí zatáčky policisté místo koncových světel vozidla Audi spatřili na vozovce utrženou zadní nápravu vozu, dvě těla a havarované, k nepoznání zdemolované zbytky přední části vozu," uvedl mluvčí. Muži z Českobudějovicka ani jeho spolujezdkyni už podle něj nebylo pomoci. Auto bylo úplně zničené.

 

 

Na mokré vozovce dnes havarovalo také auto BMW s rakouskou poznávací značkou u Bujanova na Českokrumlovsku. Řidič zřejmě při projíždění zatáčky nezvládl řízení, vyjel do pole a v převráceném voze zůstal zaklíněn. Utrpěl těžké zranění.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

EXKLUZIVNÍ VIDEO: Takto havarovala těhotná Jana Stryková

Jako Paul Walker: Tenhle herec ale výbuch auta přežil

pet tn.cz / ČTK