Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 16.4. 2014 10:49
poslední loučení

Pohřeb maminky Moniky: Dorazili rodiče Kramného, na poslední cestu hrál Spálený

Pohřeb Evy N.
Zdroj: TN.cz/ Archiv Petra Kramného

V Karviné se rozloučili s paní Evou N., maminkou Moniky a babičkou Klárky Kramných, které tragicky zemřely loni v létě na dovolené v Egyptě.

Na poslední rozloučení  dorazili i rodiče Petra Kramného, který je ze smrti Moniky a Klárky obviněn. Nejdříve zašli na hřbitov, kde zapálili svíčky, pak teprve do obřadní síně.
 

Okolí síně hlídala ochranka, která dovnitř nepustila nikoho, koho si rodina nepřála. Kromě manžela Erika a synů Radmila a Martina dorazila i sestra Petra Kramného. Ta před několika týdny řekla, že už svému bratrovi nevěří.
 

Přišli se rozloučit i kolegové z práce, kde paní Eva pracovala jako uklízečka. Přinesli velký věnec a květiny. Na poslední cestu doprovodila maminku Moniky Kramné píseň Petra Spáleného Až mě andělé....
 

Paní Eva bude zpopelněna. Možná proto, aby byla blíže své dceři a vnučce. V rakvi by ji totiž nemohli pohřbít do stejného hrobu.
 

16

GALERIE: Pohřeb v Karviné

Zdroj: TN.cz

Pohřeb v Karviné - 2

Hodnocení:


"Maminky neumírají, maminky jenom usínají, aby se každé ráno probouzely ve vzpomínkách svých dětí," stojí na parte paní Evy, která minulý týden náhle zemřela v nemocnici v Orlové.


Tam sice byla kvůli problémům s nohou, ale rodinní známí svorně říkají, že se babička utrápila kvůli smrti dcery a vnučky.

 

Ještě větší bolest teď prožívá vdovec Erich, který během jednoho roku ztratil tři nejbližší příbuzné. Jeho oporou zůstávají synové Radmil a Martin, kteří dnešní pohřeb zorganizovali.
 

 

Petr Kramný na pohřeb přijít nemohl, protože sedí ve vazbě. S tchýní ale měl údajně dobrý vztah. Paní Eva se za něj dokonce loni přimlouvala u prezidenta Miloše Zemana.


Parte paní Evy


 

vrl TN.cz

Diskuze

Nejvíce hodnocené komentáře:

15.4. | 15:40 Rafael Komorous
7
Upřímnou soustrast rodině Moniky, pan Erich a bratři budou potřebovat hodně, ...
15.4. | 12:48 novus
-8
Kdo tu manipuluje palci? Pred chvili jsem mel tri palce nahoru,ted mam misto ...
16.4. | 10:49 novus
-1
Náhlasit nevhodný komentář
oxiku--vis co nemecky znamena -ox? Pise se sice ochs ale cte se ox -v prekladu vul..A to ze jim jses je z kazde tve radky citelne..
16.4. | 09:28 novus
-1
Náhlasit nevhodný komentář
Jussa--proc vy se zviditelnujete tady? Tot otazka,ze? A to za vami nebehaji Paparaziove jak za pani Kramnou!! Holka,jak vy byste se branila? Co vy byste jim napovidala??Pokud se ma sverit mediim teprve az syn bude ocisten. Proc vy nespustite sve odsudky teprve az Petr bude odsouzen? Nebo aspon ...
16.4. | 08:19 Jana Zdamlová
2
Náhlasit nevhodný komentář
novus,vy záměrně překrucujete mé příspěvky,aby jste mohl na ně záporně reagovat.V 17.48 jsem psala o tom,že být matkou Kramného bych se raději neukazovala moc na veřejnosti,nebo bych se styděla,že syn je ve vazbě a když ještě vím co si o něm lidé myslí.Tak jako každá matka je samozřejmé,že mu věří ...
16.4. | 07:09 novus
0
Náhlasit nevhodný komentář
Dotazka--mate velkou pravdu..Musime se smirit ze tihle supove budou ukojeni jedine kdyz Petra zavrou na dozivoti a jeho matka se obesi..Pak daji dva dni pokoj..Nez zacnou sve nekrofilni vypady ...
16.4. | 07:04 novus
-1
Náhlasit nevhodný komentář
Jak u blbejch na pude..Podezreni neni obvineni..To snad neni mozny..Obvinit muzou az neco dokazou....Pokud neco dokazou..
16.4. | 01:50 dotazka
-1
Náhlasit nevhodný komentář
nency jsem rada ze aspon ty pises k clanku, dekuji.
16.4. | 01:49 dotazka
0
Náhlasit nevhodný komentář
nechtela bych aby se neco takoveho stalo mne, nechctela bych byt matkou nekoho kdo prochazi takovym pripadem, nevim jak bych s ezachovala. Muj rozum mi ted rika, ze vrah musi byt potrestan ale rozum mamy mi rika, je to tvoje dite, znas ho, neveris, to neni muj syn, boze, proc se to stalo? co mam ...
15.4. | 23:17 jana vilímková
2
Náhlasit nevhodný komentář
Opravdu jak se říká,že neštěstí nechodí po horách ale po lidech a opravdu na jednu rodinu je toho až dost!Je velká škoda,že v tomto případě se kouká na těch 10let.Měli by to v tomto případě povolit,aspon by byly všechny spolu!Pozůstalím upřímnou soustrast a at je případ už konečně uzavřen!!!!!
15.4. | 22:02 Rafael Komorous
2
Náhlasit nevhodný komentář
Čeho by se nikdo z nás nechtěl dočkat je zrada od člověka, kterému na tisíc procent věříte. To je člověk schopen nalhávat si cokoliv, raději ani nebýt......
15.4. | 21:34 bobule6
1
Náhlasit nevhodný komentář
Novusi zapomněl si k tomu kramle,, je podezřelý" připsat a policie ho obvinila z vraždy manželky a dcery a soud ho šoupl do vazby.