Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 16.4. 2014 10:49
poslední loučení

Pohřeb maminky Moniky: Dorazili rodiče Kramného, na poslední cestu hrál Spálený

Pohřeb Evy N.
Zdroj: TN.cz/ Archiv Petra Kramného

V Karviné se rozloučili s paní Evou N., maminkou Moniky a babičkou Klárky Kramných, které tragicky zemřely loni v létě na dovolené v Egyptě.

Na poslední rozloučení  dorazili i rodiče Petra Kramného, který je ze smrti Moniky a Klárky obviněn. Nejdříve zašli na hřbitov, kde zapálili svíčky, pak teprve do obřadní síně.
 

Okolí síně hlídala ochranka, která dovnitř nepustila nikoho, koho si rodina nepřála. Kromě manžela Erika a synů Radmila a Martina dorazila i sestra Petra Kramného. Ta před několika týdny řekla, že už svému bratrovi nevěří.
 

Přišli se rozloučit i kolegové z práce, kde paní Eva pracovala jako uklízečka. Přinesli velký věnec a květiny. Na poslední cestu doprovodila maminku Moniky Kramné píseň Petra Spáleného Až mě andělé....
 

Paní Eva bude zpopelněna. Možná proto, aby byla blíže své dceři a vnučce. V rakvi by ji totiž nemohli pohřbít do stejného hrobu.
 

16

GALERIE: Pohřeb v Karviné

Zdroj: TN.cz

Pohřeb v Karviné - 2

Hodnocení:


"Maminky neumírají, maminky jenom usínají, aby se každé ráno probouzely ve vzpomínkách svých dětí," stojí na parte paní Evy, která minulý týden náhle zemřela v nemocnici v Orlové.


Tam sice byla kvůli problémům s nohou, ale rodinní známí svorně říkají, že se babička utrápila kvůli smrti dcery a vnučky.

 

Ještě větší bolest teď prožívá vdovec Erich, který během jednoho roku ztratil tři nejbližší příbuzné. Jeho oporou zůstávají synové Radmil a Martin, kteří dnešní pohřeb zorganizovali.
 

 

Petr Kramný na pohřeb přijít nemohl, protože sedí ve vazbě. S tchýní ale měl údajně dobrý vztah. Paní Eva se za něj dokonce loni přimlouvala u prezidenta Miloše Zemana.


Parte paní Evy


 

vrl TN.cz