Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 18.7. 2011 17:30

RODINNÁ TRAGÉDIE! Zemřela známá psycholožka Tamara Cenková (54)!

Tamara Cenková (1957 - 2011)

V neděli zemřela známá dětská psycholožka Tamara Cenková, půl roku bojovala s těžkou nemocí. V pondělí o tom informovalo Rádio Impuls, kterému to potvrdila dcera Tamara Machová.

"Před půl rokem mojí mamince diagnostikovali vážnou chorobu, rakovinu slinivky. Včera odešla," uvedla dcera psycholožky rádiu.

Tamara Cenková se zabývala poruchami učení a chování u dětí, psychosomatickými onemocněními nejen u dětí, ale i u dospělých a vztahovými problémy.

POSLECHNĚTE SI TAMARU CENKOVOU, JAK HOVOŘÍ O KRIZI V RODINÁCH
:Narodila se v roce 1957, vystudovala psychologii na Filozofické fakultě Univerzity Karlovy v Praze, v roce 1987 získala doktorát. V letech 1982 až 1993 pracovala jako vězeňský psycholog, od roku 1994 vedla soukromou psychologickou praxi.

PSALI JSME TAKÉ:
Zemřel Václav TROŠKA ze SLUNCE, SENO... Otec režiséra Zdeňka Trošky


Pohřeb psycholožky Cenkové se bude konat v sobotu 23. července ve 14 hodin v Lobkovicích u Neratovic. "Každý, kdo měl maminku rád, je vítán a může se s ní rozloučit," uvedla dcera Tamara Machová. Dodala, že máma měla ráda všechno barevné, takže by nikdo neměl přijít v černé. "Tak by si to i představovala," uzavřela Machová.

Pro tento prvek stránky je nezbytný plugin flash.

tn.cz / Mediafax