Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 6.5. 2014 11:42
pohřeb zpěvačky

Rychtář zveřejnil parte, RODINA IVETY od něj dala ruce pryč!

Bartošová_parte
Zdroj: tn.cz/ oficiální zdroj

Stále není vůbec jasné, jak to bude s pohřbem tragicky zesnulé zpěvačky. Josef Rychtář sice včera zveřejnil Ivetino parte, její rodina ale tvrdí, že se s vdovcem vůbec na ničem nedohodla.

Josef Rychtář zveřejnil smuteční parte své ženy, na kterém překvapivě stojí, že pohřeb bude komorní, bez veřejnosti a médií. Dosud přitom chtěl Rychtář poslední rozloučení své ženy režírovat ve velkém stylu.
 

Reklama

"Dotlouklo Tvé srdce, umlkl Tvůj hlas, však ve vzpomínkách a v našich srdcích stále zůstáváš," stojí na parte, které informuje o skonu i pohřbu Ivety Bartošové. "Zemřela tragicky v úterý dne 29. dubna 2014 ve věku 48 let," uvádí se stručně k její smrti.

 

 

A jsou na něm uvedeni kromě manžela Rychtáře také syn Artur, maminka Svatava a sourozenci Lumír a Ivana. Jenže rodina od parte dává ruce pryč. "Artur Štaidl, Svatava, Lumír a Ivana Bartošovi prohlašují, že k žádné dohodě s panem Rychtářem o pohřbu ani uložení Ivety Bartošové nedošlo, a proto s jím vydaným parte nemají nic společného," sdělila rodina Ivety Blesku.

 

Před domem v Uhříněvsi - 13
Zdroj: Martin Mithofer

 

Proto není vůbec jasné, jakým způsobem tedy nakonec k pohřbu dojde a kde budou ostatky populární zpěvačky nakonec uloženy.
 

 

ČTĚTE TAKÉ:

Zdeněk Macura: S Rychtářem mluvil 2 hodiny před smrtí Ivety, vše prý bylo v pořádku

Martucci po telefonátu s Rychtářem: Vyhrožuje bitkou a prchl do Itálie

hel TN.cz
Reklama