Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 8.5. 2014 10:19
proč to udělal?

Rychtář VYHODIL FOTKU IVETY! Skončila mezi lahvemi od piva a slupkami od brambor

Zdroj: TV Nova

Josef Rychtář se neustále dušuje, že Ivetě by nikdy neublížil a že ji miloval. Proč ale tedy vyhazoval do odpadků její zarámovanou fotku?

Vypadá to, že smutek Josefa Rychtáře po tragické smrti jeho manželky Ivety Bartošové není tak hluboký, jak by se mohlo na první pohled zdát. Chvíli se tváří, že se mu zhroutil svět, chvíli zase exhibuje před novináři, nebo se rve na ulici se svým sokem Zdeňkem Macurou. Zkrátka smutek v jeho podání má mnoho tváří.

 

Redakci TV Nova se ozval šokovaný divák, který upozornil na skutečnost, že Josef Rychtář vyhodil v odpadcích zarámovanou fotografii své zesnulé ženy Ivety. Válela se mezi prázdnými lahvemi od piva, šlupkami od brambor a prázdnou krabičkou cigaret. Tak se chová člověk, který drží smutek po smrti své milované polovičky?

 

 

Ze strany Josefa Rychtáře se rozhodně nejedná po smrti Ivety Bartošové o první podivné chování. Už po její smrti si z trati odnesl kámen s jejím vlasem a zaschlou krev. Podrobnosti čtete zde.

 

Iveta Bartošová zemřela tragicky minulé úterý, když v dopoledních hodinách spáchala sebevraždu skokem pod vlak. Od té doby se spekuluje o roli Josefa Rychtáře v tragickém případu. Mohl Ivetě v sebevraždě zabránit, nebo na ní měl naopak svůj podíl?

 

 

Rychtáře včera vyslýchala dlouhých 5 hodin policie a pak ho dokonce dva vyšetřovatelé navštívili doma. Odjeli přibližně po hodině. Podrobnosti o jejich návštěvě najdete zde.

 

Státní zástupkyně Kamila Vildová později uvedla, že Josef Rychtář  není podezřelý z jakékoliv spoluúčasti na sebevraždě Ivety Bartošové. Podobné úkony policie jsou v takovýchto případech prý zcela běžné.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Video z domu Ivety Bartošové: Takto vypadá dům smutku vevnitř

Tajemství Ivety Bartošové: Před Rychtářem schovávala 400 tisíc!

TN.cz

Diskuze

Nejvíce hodnocené komentáře:

7.5. | 17:50 Pavel Mašek
6
Četa novinářů prohledávající odpadky z domu Rychtáře nalezla šokující odhalení. ...
7.5. | 18:13 noela
-16
Vy všichni zučastnění ..kdo vlastně jste?!..aby jste soudili lidi..jen banda ...
8.5. | 16:17 noela
1
Náhlasit nevhodný komentář
pted..to mi včera došlo,kdokoliv kdo nesouhlasí,nebo má zcela odlišný názor,je tu lynčován sprostými nadávky,hned urážky,..myslela jsem že je svoboda slova?!,..mě to nemůže urazit..ani překvapit..to co píšeš mi došlo už před dvěmi lety..mě to tu přijde jako medialní davová řetezová reakce..bud ...
8.5. | 15:54 pted
2
Náhlasit nevhodný komentář
noela - popelkám zčalo chybět hádání a poučování , jejich oblíbené téma momentálně netáhne tak šup na Rychtáče , pozor na ně jsou tu zde na tn.cz jako takové novinářské komando co hlídá články a pisatele že jo bobulko daisynko talumko haha33 a spol ještě chybí jusík a samiřitík .....děvuchy sváma ...
8.5. | 10:46 jana vilímková
2
Náhlasit nevhodný komentář
bobule,talumo,haha,daisy,gustavhusa,vilon-a vlastně všem,kdo tady má mínusy...krásně jste to napsali....kdyby nebylo toho m..... Rychtáře který se nestydí i ted stále ještě paratizovat na Ivetě tak novináři nemají o čem psát a Iveta už by byla pohřbená a našla konečně klid!Vždyt co se ted kolem ní ...
8.5. | 09:48 marcela vostrovská
2
Náhlasit nevhodný komentář
Do odpadu patří Rychtář.Ale recyklace není možná.
8.5. | 08:17 musilpetr1
1
Náhlasit nevhodný komentář
Bože, to je ale zrůda, jak je možné, že nerecykluje odpad?
8.5. | 07:44 Barbora Mrázková
-2
Náhlasit nevhodný komentář
bobule6: bravo-dobře jsi to napsala, kdo nezažije-nepochopí nic.
8.5. | 06:48 bobule6
-1
Náhlasit nevhodný komentář
Podle diskuze soudím, že pořád je dost těch co jim chybí nějaká ta rána pěstí a takový chlap, který by je dostal přinejlepším do nemocnice jako p.Darinu ,,http://www.zkratit.eu/cw" Tak děvčata šup, šup Rychtář je volný, na co čekáte, servíruje se vám na zlatém podnosu.
8.5. | 02:05 Pavel Ovcacek
1
Náhlasit nevhodný komentář
Jste vlci bez rozumu.Pomoci jste ji mohli stejnou mirou vsici,co tady kecate.Me zemrela zena pred 4 lety,ma jeji foto se bojim podivat.Cela jeji rodina se take predvedla,jako i nase legislativa ve zdravotnictvi.V zivote se vam nestalo nic horsiho nez ze se vam zabouchli dvere.Mel ji rad a jeho ...
8.5. | 00:41 Luisa Chevalier
1
Náhlasit nevhodný komentář
Noela-znate Pribeh 10opic?Najdete si.na netu.Vetsina diskutujicich se chiva stene.A beda,kdyz se nekdo vymyka a pouziva svou hlavu.Nechapou,ze svet neni cernobily. Souhlasim,ze vystupovani panu Rychtare a Macury je trapne a ze i ostatni partneri,media atd.se podepsali na psych.stavu Ivety,ktera si ...
7.5. | 23:38 J. Zahrob.
4
Náhlasit nevhodný komentář
Kdo se měl jít léčit je sám Rychtář, ten člověk není normální. Ivetu mohlo vyléčit to kdyby jí Rychtář nadobro zmizel ze života. Škoda, teď už je pozdě.
Obchodní sdělení

Vy rozhodujete, my pomáháme