Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 15.5. 2014 08:29
kauza kramný

Slámová o pitvě: Přirozené úmrtí? Tak já vám řeknu, co se OPRAVDU dělo v Egyptě

Jana Rejžková, Klára Long Slámová
Zdroj: TN.cz

Ve středu vystoupila obhájkyně Petra Kramného Jana Rejžková a portálu TN.cz oznámila, že zná výsledky egyptské pitvy. Monika Kramná a její dcera Klárka prý podle Egypťanů zemřely přirozenou smrtí. Tato slova pořádně nadzvedla Kláru Long Slámovou, která zastupuje rodinu Moniky Kramné. Podívejte se, co Slámová vzkazuje veřejnosti.

Obhájkyně Petra Kramného přišla se šokujícími informacemi z egyptské pitvy. Podle egyptských lékařů prý Monika Kramná a její dcera Klárka zemřely PŘIROZENOU SMRTÍ - čtěte ZDE!
 

Advokátka Klára Slámová označila tyto informace za nepřesné až lživé. Domnívá se, že obhajoba chce vyvolat u veřejnosti pocit, že česká policie, která tvrdí, že Moniku s Klárkou zavraždil Kramný pomocí elektřiny, neodvedla dobrou práci - čtěte ZDE!
 


 

Zásadní problém je nyní v tom, že existují dvě pitevní zprávy, česká a egyptská. Egyptská pitva proběhla 24 hodin po úmrtí. O elektřině v ní není žádná zmínka. Na tom staví obhajova.
 

Česká pitva pak proběhla, když byly ostatky českých turistek dopraveny do vlasti. Postaral se o ni Ústav soudního lékařství v Ostravě. O tu se opírá česká policie, tato zpráva hovoří o tom, že Moniku a Klárku zabila elektřina.
 


Petr Kramný je momentálně ve vazbě. Od začátku tvrdí, že je bez viny a na smrti své rodiny nemá žádný podíl. Tvrdí, že v hotelu jim bylo celý osudný den velmi špatně a všichni zvraceli. V noci prý "jeho holky" zemřely. On ale přežil.
 

Monika Kramná s dcerou Klárkou zemřely v noci z 29. na 30. července loňského roku v hotelovém pokoji v egyptské Hurgadě. Z jejich smrti policie po několika měsících obvinila právě Petra Kramného, tedy manžela Moniky a zároveň otce Klárky.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Michael Hofbauer před smrtí: Mám strach z krutého umírání

Stalloneho pitva dokončena. Známe výsledek! A ozval se i Arnold

sta TN.cz