Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 28.4. 2014 21:02
fotogalerie

Manželce, kterou nechal popravit, přinesl Jonák po 18 letech fialové gerbery

Zdroj: TV Nova

AKTUALIZUJEME: Kdysi mocný muž Ivan Jonák je z vězení na svobodě, kde byl za objednávku vraždy své manželky. Poprvé po osmnácti letech opět pocíťuje, jak chutná svoboda.

Majitel ve své době populárního Discolandu Sylvie - Ivan Jonák si odpykal celý trest. Většinu ho strávil ve Valdicích na Jičínsku. Poslední týdny ale strávil v pankrácké věznici na takzvaném výstupním oddělení, kde ho odborníci připravovali na život na svobodě. 
 

Jonák svou vinu celou dobu popírá a na svobodě chce očistit své jméno. "První místo, kam chci jít, je hrob mé ženy, kde položím květiny," uvedl novinářům po propuštění a opravdu hned poté se vydal na Olšanské hřbitovy, kde je hrob zavražděné manželky. Na hrob ji položil fialové gerbery.
 

Před věznicí na něj čekala dcera, u níž bude po propuštění nejspíše bydlet. Je možné, ale že odjede na Srí Lanku, kde bydlí jeho přítelkyně.
 


 

Obsáhlou reportáž o mafiánském bossovi Ivanu Jonákovi připravujeme do Televizních novin od 19.30.

118

Ivan Jonák je po 18 letech na svobodě

Zdroj: TN.cz

Jonáka podpořila dcera - 2

Hodnocení:


 

Ve vězení se Jonák se musel soustředit na to, že se od jeho té doby, co ho soud poslal za mříže hodně změnilo, nejen to, že už nejsou v módě fialová saka a strakaté kravaty. "Samotná propouštěcí procedura zahrnuje převážně nezbytnou lékařskou prohlídku. Následně jsou odsouzenému vráceny jeho osobní věci," vysvětlila mluvčí Vězenské služby Hana Löffelmannová.
 
15

Ivan Jonák a jeho svět

Zdroj: Mediafax

Ivan Jonák - 1

Hodnocení:


 
Ivan Jonák začínal jako vekslák a po revoluci se chopil příležitostí, které nabízel přechod ke kapitalistickému systému. Stal se z něj obávaný i obdivovaný boss, který běžně vozil po Praze nahé holky a nosil při sobě bouchačku. Jeho vyhlášené večírky v jeho podniku navštěvovaly i hvězdy šoubyznysu. 
 
 
Ivan Jonák
 
 
 
 
Ve vězení Ivan Jonák nepřetržitě strávil skoro šest tisíc dnů a celou dobu tvrdí, že je nevinen.  Až se dostane na svobodu, chce věnovat úsilí tomu, aby to dokázal. Do vězení šel jako čtyřicátník, teď je mu osmapadesát. Kam budou mířit jeho první kroky na svobodě? To pro vás budeme sledovat.
 
 
NEPŘEHLÉDNĚTE:


 

pet TN.cz

Diskuze

Nejvíce hodnocené komentáře:

28.4. | 07:56 kimy69
18
Musím se smát, jak asi vypadá ta příprava odborníků na svobodu po 18 letech. ...
28.4. | 17:32 binddy
-5
Já jsem taky chodila k němu do discolendu"Silvie"Bylo to hned ...
29.4. | 11:51 Miroslav Hanko
2
Náhlasit nevhodný komentář
No a je to tady mafián a jeho první obhájce že drotar. Ještě jsem nikdy nikde neslyšel ž by mafián byl někdy za něco odpovědný.
29.4. | 08:53 drotar
-1
Náhlasit nevhodný komentář
A vy si všichni myslíte ,že je vinen bohužel pan Ivan Jonák nikdy neřekl,že organizoval vraždu své manželky a já věřím tomu co řekl jsem nevinen a doba jest-li pan Jonák půjde do důsledku této kauzy tak se ještě všichni budete divit jak to po pravdě bylo.Jinak jsem pro ,aby Jiří Kájínek byl ...
28.4. | 22:44 lenka nováková
3
Náhlasit nevhodný komentář
Je naprosto trapnej i s tou kytkou od benzínky,strčte si ho do prdele!!
28.4. | 21:51 Rafael Komorous
4
Náhlasit nevhodný komentář
Odporný týpek, od pohledu "neviné lilium"
28.4. | 18:22 Miroslav Hanko
10
Náhlasit nevhodný komentář
No a máme tu dalšího hrdinu s kterým nás budou média nějakou tu dobu masírovat.
28.4. | 18:11 topka55
3
Náhlasit nevhodný komentář
Nějak nám na té svobodě sešel..
28.4. | 17:32 binddy
-5
Náhlasit nevhodný komentář
Já jsem taky chodila k němu do discolendu"Silvie"Bylo to hned po převratu a tam to bylo prostě parádní.Nepracovala jsem v prostorách suterenu,ale chodila jsem jenom na disko.Pamatuju si jak jsem tam šla taky jednou s kamarádem a najednou zmizel a za chvíli si přišel ke mě sednout ...
28.4. | 17:17 vivijenka
1
Náhlasit nevhodný komentář
Brrrr,ten je hnusnej až to bolí. Měli ho tam nechat sedět .
28.4. | 17:10 nelzi
6
Náhlasit nevhodný komentář
Jdu blejt....to je humus
28.4. | 16:40 Tony
13
Náhlasit nevhodný komentář
Co jsme to za národ.Gaunery,vrahy,mafiány budeme obdivovat,slušného a poctivého člověka si média ani nevšimnou.Prý se již o Jonákovi píše kniha a snad se i dočkáme srdcevroucího filmu jako o Kájinkovi.To je mentalita co.