Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 5.3. 2014 12:19
Vražda u soudu

ZLOMENÉ ŽENY: Matka vraha mluví o hodném chlapci, matka Petry nedokáže odpustit

Matka Petry a matka Kisiova
Zdroj: TN.cz

Dnes se patrně rozhodne o osudu Michala Kisiova, Tomáše Zavřela a Jakuba Doležala, kteří jsou u souzeni za vraždu patnáctileté Petry z Jihlavy. Čtěte, co řekly matka Petry a matka Michala Kisiova.

U Krajského soudu v Brně dnes vypovídala i matka Michala Kisiova. Svého syna se snažila bránit a sdělila, že její syn při dospívání utrpěl úraz hlavy. Pak se prý jeho chování změnilo a začal být výbušnější. "Od úrazu hlavy byl divnej," řekla matka Kisiova u soudu. 

 

Polehčující okolností by podle ní mělo být, že projevil lítost nad svým činem, když napsal omluvný dopis. Na dotaz, jak se Kisiov choval k ženám, matka odpověděla, že k nim byl pozorný. Dodala také, že vždy potřeboval více času na rozhodování se. 

 

Marta Vondráková, matka zavražděné Petry, k soudu s vrahy její dcery dnes nedorazila, protože by to pro ni bylo psychicky velmi náročné. "Je mi hrozně," řekla portálu TN.cz rezignovaným hlasem Vondráková.
 

120

GALERIE: Soud kvůli vraždě Petry

Zdroj: TN.cz

Soud - Vražda Petry z Jihlavy - 1

Hodnocení:

 

 

Matka Petry v rozhovoru pro TN.cz připustila, že se jí Kisiov písemně omluvil. Rodiče Zavřela a Doležela ji nekontaktovali. I Zavřel jí však v létě napsal omluvný dopis. Vrahům Petry prý Vondráková nikdy neodpustí a rozhodně jim přeje doživotí.

 

Poslechněte si dnešní rozhovor s matkou Petry: 

Kisiov vyhodil nahou Petru z okna svého bytu, když mu údajně po pohlavním styku řekla, že nahlásí policii, že ji znásilnil. Dívka pád z jedenáctimetrové výšky přežila, Kisiov ji odnesl zpět domů a podle žaloby s Tomášem Zavřelem zavraždil. Před soudem stojí i Jakub Doležal za napomáhání k vraždě.

pet TN.cz