Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 7.2. 2012 15:34

Syn utekl po hádce s otcem. Pomozte ho najít!

Pátrání - Martin Kret
Zdroj: Mediafax/ Policie ČR
Policie hledá Martina už od pondělí

Po šestadvacetiletém muži z obce Hovězí na Valašskomeziříčsku pátrají od pondělí vsetínští policisté. Po hádce s otcem utekl z domu!

Mladý muž se v pondělí pohádal se svým otcem (52) a po hádce odešel v ranních hodinách z domu. "Ještě v pondělí odpoledne nás otec o pohřešování syna Martina Kreta informoval. Během pátrací akce jsme prověřili známé a příbuzné pohřešovaného, zdravotnická zařízení, restaurace, herny a další vytipovaná místa v Hovězí a okolí, ale marně," řekla agentuře Mediafax policejní mluvčí Lenka Javorková.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Patnáctiletý chlapec je od soboty NEZVĚSTNÝ! POMOZTE PŘI PÁTRÁNÍ!

 

Neviděli jste ho? 

Pátrání - Martin Kret
Zdroj: Mediafax/ Policie ČR Policie hledá Martina už od pondělí

 

Mobilní telefon nechal muž doma. Policie žádá o pomoc i veřejnost. Martin Kreta je vysoký asi 172 centimetrů, střední postavy. Má delší vlasy, na kterých má světlý melír. Při chůzi mírně napadá na levou nohu a chodí nakloněný dopředu. Na levém koleni má asi 15 centimetrů dlouhou jizvu po operaci. Oblečenou měl zimní bundu černé barvy, montérky a na hlavě bílou zimní čepici.

 

Informace přijímá policie na lince 158.

tn.cz / mediafax / kos

Diskuze

7.2. | 18:46 Miroslav Hanko
0
Náhlasit nevhodný komentář
Užžžžžžžžžžžžžžž tam běžím.
7.2. | 18:06 apostolor
1
Náhlasit nevhodný komentář
Kde to žijeme, aby se v mediích dával prostor kdejakému zmetkovi, kterému rupne v kouli a snaží se školit ze života vlastní rodiče? Řečeno hantýrkou současné doby, je to problém toho dezertéra, tak ať si ho v těch mrazech vyřeší sám, věk na to má,rozumu nadbytek a proto se k tatíkovi chová jak ...
7.2. | 16:40 pet79
0
Náhlasit nevhodný komentář
HOVĚZÍ leží na VSETÍNSKU (7 km od Vsetína), nikoli na Valašskomeziříčsku.