Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 13.5. 2014 10:26
Zpověď kamaráda

Tajný život Ivety Bartošové: Chtěla Rychtáře opustit, ale nestihla to

Iveta Bartošová, Josef Rychtář a Miloš Schmiedberger
Zdroj: Isifa / Mediafax

Manžel Ivety Bartošové Josef Rychtář všude vyprávěl, jaký spolu měli krásný a vřelý vztah. Po její smrti se ale objevuje stále více důkazů, že tomu tak úplně nebylo. Vedla Iveta Bartošová dvojí život, ten po boku Rychtáře a pak ten další se svými přáteli?

Jako na houpačce. I tak by se daly popsat poslední měsíce života Ivety Bartošové. Několikrát se ukázala na veřejnosti a vypadala opravdu šik a šťastná, jenže několikrát vypadala i jako troska. Podepsal se na jejím stavu i manžel Josef Rychtář?
 

Takřka to vypadá, jako kdyby Iveta Bartošová žila dvojí život. Po boku Rychtáře a druhý mezi přáteli a známými. Nedávno se totiž objevilo šokující video ze zkrachovalé televize Pětka. Nahrávka pochází z konce léta 2012.

 

 

Tehdy měla jet Iveta na představení do Karlína. Místo po boku svého tehdejšího přítele Josefa Rychtáře ale jela v autě štábu. Tehdy pronesla větu, ze které dnes mrazí. "Jakmile se ho zbavím, tak se mi strašně uleví," řekla tehdy Iveta, která v té době byla pod silným vlivem prášků a alkoholu a obtížně artikulovala.
 

Poté, co se Iveta Bartošová v autě zhroutila, se štáb rozhodl, že ji odveze zpátky domů do Uhříněvsi. Tam ale došlo ke konfliktu mezi Ivetou a Rychtářem, když na ni naléhal, aby se znovu vydala do Karlína a šla na pódium.
 


"Já vím, že to dáš. Já tě tam doprovodím a zvládneš to!" říkal na videu televize Pětka Rychtář Ivetě. Zpěvačka ale byla hodně zoufalá a brečela. "Budeš na mě hodnej? Ráno jsi nebyl," odpověděla. "Byl jsi na mě zlý," dodala poté v slzách. Poté ji nadiktoval, co má udělat. "Koukej, se postavit na nohy!" řekl. Iveta na to jen opáčila: "Neříkej mi, co mám dělat." Přesto Rychtáře poslechla a poté se společně vydali do Karlína.
 

Ivetin dvorní fotograf a kamarád Miloš Schmiedberger Blesku prozradil, že se ještě na podzim chtěla vymanit z vlivu Josefa Rychtáře. "Plánovala se mnou v naprostém klidu a pohodě svoji budoucnost. Měla jasnou představu, s kým bude co dělat. O to víc není k pochopení lednový a únorový strmý pád a totální obrat. Volala mi ale ve větách, které jsem nechápal," nechal se slyšet Schmiedberger, který naznačil, že minimálně v pracovním životě se chtěla vymanit z vlivu Rychtáře, který byl jejím manažerem.
 


Připravovala si tak půdu pro to, aby mohla opustit Josefa Rychtáře? Ale nezvládla to? Ivetin kamarád Schmiedberger nemůže přijít Rychtářovi na jméno. "Nemám ho rád, a to je slabé slovo," řekl Blesku.
 

"Snaží se pomyslný stín Ivety přeskočit a v posledních dnech pan Rychtář tento stín přeskočil snad až o deset metrů. Přece milující, truchlící manžel se nerve ve dnech smutku na ulici, nepořádá tiskové konference každou hodinu ke všemu, co se stalo i nestalo. Konečně si užívá slávu bez Ivety," uzavřel Ivetin fotograf a kamarád.
 


Iveta Bartošová zemřela 29. dubna, když spáchala sebevraždu. Nedaleko domu, kde bydlela, vstoupila na koleje a vyšla vstříc přijíždějícímu vlaku. Těsně před střetem si rezignovaně sedla na koleje. Po srážce ihned zemřela.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Galerie plná exkluzivních fotek: Tak šel čas s Ivetou Bartošovou

Artur Štaidl zmizel do zahraničí! Zmešká pohřeb maminky?

Slzy pro Ivetu: Speciál z pohřbu Ivety Bartošové

TN.cz

Diskuze

Nejvíce hodnocené komentáře:

11.5. | 16:59 Jana Stulíková
8
Celá rodinka Rychtáře se ještě chce ukázat pře kamerami a v bulváru. jeho ...
11.5. | 17:43 Věra Balátová
-14
Věděla že má jít do televize a namaže se jak zákon káže. Neměl to s ní chudák ...
12.5. | 15:13 Tony
2
Náhlasit nevhodný komentář
Jenom ve zkratce.Rychtář je blázen a magor a jistě dojde i na něho.
12.5. | 13:07 Roman Brauner
-1
Náhlasit nevhodný komentář
Fakt trapné, jak všichni najednou vědí, jak na tom byla a všichni jí určitě chtěli pomoci. Kdejaký niemand jako např. Duchoslav nebo Macura se teď bude zviditelňovat. Možná od Rychtáře chtěla odejít, nevím, ale každopádně alkoholik byla ona, ne Rychtář.... a teď mě třeba ukamenujte mínusy ...
11.5. | 23:00 Jana Zdamlová
3
Náhlasit nevhodný komentář
Když pan Duchoslav věděl,že je Rychtář zrůda a bez něj by to Iveta zvládla,proč s tím něco neudělal a nechal ji tak.Věděl že se ho bojí a on ji ovládá,proč neupozornil policii,že ji psychicky týrá,že to spěje k sebevraždě,protože se tak vyjádřil.Protože byl rád,že má pořad a Iveta mu vydělávala ...
11.5. | 23:00 pressmarli
8
Náhlasit nevhodný komentář
Chudák holka, kdyby tušila, kolika opravdovými přáteli je obklopena, nemusela volit tak krutou definitivu. Proč jen se vynořují mnozí s radami až po její smrti? Proč jí nepomohli za života? Smutné.....
11.5. | 22:33 dtto
7
Náhlasit nevhodný komentář
Když byla tak hrozná sebevražda lepší než život s Rychtářem, jak hrozný magor ten chlap musí být.
11.5. | 22:30 J. Zahrob.
0
Náhlasit nevhodný komentář
Odkazy nejdou zkopírovat, asi cenzura. Tak tady jsou názvy těch videí zveřejněné na Blesk: "Iveta spílá Rychtářovi: Nelez mi do postele, chci spát sama!", "Iveta tajně o Rychtářovi: Je to hajzl, který se jen šňoří!", "Ivetin posmrtný vzkaz Pepovi! Až se ...
11.5. | 22:17 J. Zahrob.
2
Náhlasit nevhodný komentář
Tady jsou všechny 4 videa na toto téma: http://tv.blesk.cz/video/1983443/iveta-tajne-o-ryc...
11.5. | 22:12 Michaela Halčinová
-3
Náhlasit nevhodný komentář
Získejte vlastní akcie zdarma! https://www.globallshare.com/cs/1855296.html
11.5. | 21:53 mamnevim
0
Náhlasit nevhodný komentář
Ale on si najde něco jiného z čeho vytěží.By mně zajímalo,jestli má Pepa vůbec ve vile trvalý pobyt. Tak šup reportéři zjistit!!! a co ten jeho synáček a zvukař,neužívají vilu náhodou neoprávněně.Maj tam snad bydliště nebo místo podnikání? Z čeho žijí? A když o vilu nestojí tak proč ještě nevypadl?
11.5. | 21:40 J. Zahrob.
0
Náhlasit nevhodný komentář
To není pravda Novo, špatně jste to pochopili, Iveta zpívat chtěla, Rychtář jí to zakazoval. Koukněte se i na to první video z tv pětka: "Iveta tajně o Rychtářovi: Je to hajzl, který se jen šňoří!" V tom autě odpovídá na otázku "Čím těš rozhodil?" ...