Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 9.5. 2014 18:17
zasloužil si tohle?

To je síla! Rychtářovi někdo zničil hrob v Říčanech a zřídil hřbitov! FOTKY

Zdroj: TV Nova

Josef Rychtář má o starost víc. Rodinný hrob v Říčanech, o kterém se spekuluje jako o jednom z míst, kde by mohla být pohřbena Iveta Bartošová, totiž někdo nechutně zřídil.

Policie oznámila Josefu Rychtářovi, že jejich rodinnou hrobku posprejoval zatím neznámý vandal. Na hrob Rychtářových nastříkal slova hovado, blbec, vůl.
 

A celý hřbitov navíc pokryly nápisy "Richtař je vrah". I přesto, že je jméno vdovce po tragicky zesnulé zpěvačce Ivetě Bartošové psáno s měkkým i a krátkým a, je naprosto jasné, komu je obvinění určeno.
 

Přitom právě do říčanské hrobky chtěl Rychtář uložit Ivetiny ostatky. Dosud na tom trval, přestože rodina Bartošových by si přála malý pohřeb v kruhu rodinném ve zpěvaččině rodném Frenštátě pod Radhoštěm. Tam ostatně i její maminka vyvěsila parte. Parte zveřejnil i Rychtář, rodina Bartošových se od něj ale distancovala.

 

 

Ani deset dní od smrti zpěvačky není jasné, kdy a kde nakonec pohřeb bude. Těžko říct, jestli ovšem Rychtář bude i nadále trvat na pohřbu na hřbitově, který někdo s velkým citem pro češtinu takhle vyzdobil. Kdo je viníkem, není zatím známo, nepřátel má ale muž, který podle mnohých Ivetu Bartošovou dohnal pod vlak, opravdu dost.

 

14

GALERIE: Rychtářovi posprejovali rodinný hrob v Říčanech

Zdroj: TV Nova

Posprejovaný hrob Josefa Rychtáře - 1

Hodnocení:

 

ČTĚTE TAKÉ:

Video z domu Ivety Bartošové: Takto vypadá dům smutku vevnitř

Strach Ivety Bartošové: Děsil ji vlastní dům

hel TN.cz

Diskuze

Nejvíce hodnocené komentáře:

9.5. | 13:52 nichts obernichts
8
To nekdo prehnal a ani nevi jak se rYchtar pise ...
9.5. | 20:01 nor-ma
-1
Něco takového může udělat jen ubohý, zamindrákovaný primitiv a komu se taková ...
10.5. | 10:02 Martin Doskočil
0
Náhlasit nevhodný komentář
Hlavně ten sprejer není zdřejmě inteligentní když píše Rychtář s měkym i☺
10.5. | 02:33 josefrychtarvolnybrzozavreny
1
Náhlasit nevhodný komentář
stejně to udělal sám Rychtář nebo si na to někoho najmul aby byl zase za chudinku..
9.5. | 22:33 winter77
-1
Náhlasit nevhodný komentář
za to nesou plnou zodpovednost media ,ktera doufaji,ze Rychtar bude Ivetu nasledovat.Iveta byla dusevne nemocna alkoholicka a nikdo ji nemohl pomoci odesla tam kam chtela a uz by ji kazdy mel dat pokoj i jejim pozustalym.Kdyby kazda zenska ,ktera ma problemy resila situaci jako Iveta ,tak zem je ...
9.5. | 21:50 Simona Demčáková
0
Náhlasit nevhodný komentář
Abychom se ještě nedivili.Trapná,školácká hrubka v tolik propíraném,a tolikrát napsaném slově Rychtář.Kde byl tu noc co se na hřbitově v Říčanech odehrálo to zvěrstvo? Myslím,že tento bezduchý a parazitní netvor se neštítí ničeho.Dokonce ani zneuctít poslední odpočinek svých blízkých.
9.5. | 20:54 leonny
1
Náhlasit nevhodný komentář
Ten kdo zneuctil hřbitov, to nemá v hlavě v pořádku. Nelíbí se mi, že tisk křivdě obviňuje Macuru. Jen aby měli o čem psát. Myslí si, že nadpisem zaujmou lidi, ale my jsme z toho znechucení!!!!!!
9.5. | 20:01 nor-ma
-1
Náhlasit nevhodný komentář
Něco takového může udělat jen ubohý, zamindrákovaný primitiv a komu se taková p..sárna líbí, není o mnoho lepší.
9.5. | 18:31 vcelka-majaa
1
Náhlasit nevhodný komentář
Rychtář je hnusný člověk, většinu národa poštval proti sobě svým hereckým výkonem hned po smrti I.B., ale tohle je taky vrchol. Toho zmetka bych pověsila za koule do průvanu!
9.5. | 16:50 punichs666
4
Náhlasit nevhodný komentář
Ať je to jak chce ale znehodnotit hrob je sviňárrrna která se nedělá ani nepříteli.Není popsaný hrob ale i zeď kolem a to nemá s Rychtářem nic společné.Udělala to snad nějaká mládež myslím že dospělý by nebyl až tak blbý a nešpinil se s tím.
9.5. | 15:06 acotohleto
3
Náhlasit nevhodný komentář
Dobře mu tak! Co má cpát Ivetu k úplně cizím mrtvým, u její babičky a dědy jí bude líp. Třeba ho tato akce od toho odradí. On sám má především myslet na své blízké zesnulé
9.5. | 14:26 Jarmila Geier
4
Náhlasit nevhodný komentář
tak to uz prehanej to je to posledni at je rychtar jaky je ale jeho rodice nemaj s tim nic spolecne zadna ucta hnus a to musel psat cigan ´´richtar´´ nemam slov pod uroven ....fuj