Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 4.8. 2011 17:46

Umírněný muslim JE PROTIMLUV jako umírněný nacista. NEJVTIPNĚJŠÍ výroky Miloše ZEMANA!

Miloš Zeman-3
Zdroj: Jindřich Kodíček

Miloš Zeman je znám svými vtipnými výroky, jeho poslední hláška zazněla v rozhovoru pro Reflex. Prý že umírněný muslim je stejný protimluv jako umírněný nacista.

Rozhovor s expremiérem Zemanem v posledním čísle časopisu Reflex je plný ostrých výroků proti islámu, ale i proti zelené ideologii či boji proti jaderné energetice. "Netvrdím, že všichni muslimové jsou teroristé, tvrdím, že všichni teroristé jsou muslimové," řekl v rozhovoru Zeman. Podle něj je islám jednoznačně náboženstvím nenávisti. "Myslím si, že lze koexistovat s buddhismem, hunduismem, šintoismem, konfucianismem, ale nelze koexistovat s islámem," přisadil si.


ČTĚTE TAKÉ:

MILOŠ ZEMAN bude kandidovat na českého prezidenta!

 

Miloš Zeman se nebojí otevřeně promluvit a vyjádřit své názory na témata, která jsou v současné době pro západní civilzaci velmi bolestná a akutní. Nemá problém ani říct nahlas své jasné názory, které mohou být vnímány jako politicky nekorektní. Stane se ze Zemana "český Geert Wilders", známý nizozemský obhájce svobody projevu a kritik islámu? Zemanovy výroky jistě nezůstanou dlouho bez odezvy.

 

Stejně jako jeho už legendární bonmoty z minulosti. Připomeňte si ty nejznámější.

 

Z rohovoru pro tn.cz:

 

"Nejsilnější lobbistické skupiny v zemi jsou zahraniční farmaceutické firmy. Myslivci jsou až druzí."

 

Další vtipná hláška se týkala jeho lásky k alkoholu. "Jediný úplatek, který jsem občas vzal, byla láhev slivovice, ale ta mi byla věnována z přátelství a dárce za to nic nechtěl!"

 

Miloš Zeman se také vyjadřoval o reformě policie: "Nevidím podstatu reformy policie v tom, že do Brna svezu nová policejní auta a natřu je namodro."

 

Když se ho čtenář ptal na jeho životní motto, Zeman pohotově odpověděl: " Dají-li vám linkovaný papír, pište napříč."

 

Další Zemanovy bonmoty:

 

"Manželky, které nekladou otázky, jsou pokladem. Važte si jich!"

 

"Nalít někam státní peníze - a stát žádné peníze nemá - dokáže každý idiot. Proto bych navrhoval žádné peníze nikam nenalévat."

 

Mnoho výroků Miloše Zemana se týká novinářů, které nemá příliš v lásce:

 

"Novináře dělím do dvou skupin. Tou první skupinou jsou normalizační komunistická práčata. Tento typ pokládám za novinářské prostitutky a hluboce jimi pohrdám. A pak je druhý typ novinářů. A to nejsou jen hlupáci, to jsou sebevědomí hlupáci, kteří píší o všem a nerozumějí ničemu. A tito hlupáci spolu s novinářskými kurvičkami vytvářejí mediální prostředí v této zemi."

 

"Je to stejná věc, jako kdybyste se ptal na toaletní papír na mém záchodě. A chápu, že se čeští novináři při své inteligenci ptají na toaletní papír, už proto, že si myslí, že mu rozumějí..."

 

Tady jsou Zemanovy výroky, které se týkají erotiky:

 

Na rádiu Svobodná Evropa: "Víte, já obdivuji impotenty, kteří píší učebnice erotiky..."

 

V rozhovoru pro Plzeňský deník: "Jestliže si prostitutka udělá nový make-up ani neomládne, ani nepřestane být prostitutkou."

 

A poslední na VŠE: "...toto jsou ony konkrétní výsledky, byť doprovázené řevem závistivých impotentů vydávajících se za ekonomické analytiky."

 

Také tu máme jeden vtipný výrok o jídle, našli jsme ho v Zemanově knize:

 

"Můj vztah k zelenině je veskrze pozitivní. Žádám ovšem, aby mezi mne a ji byl vsunut transformační mezičlánek, který se jmenuje prase."

 

A zde je pár bonmotů a vtipů na videu:

 

 

 

 

 

 

 

Pro tento prvek stránky je nezbytný plugin flash.

TN.cz