Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 27.9. 2014 21:35
Desítky policistů v akci

VELKÉ MANÉVRY ve školce v Krásném Lese: Kde je samopal?

Zdroj: TV Nova

V Krásném Lese bylo v pátek pořádné rušno. V místní školce totiž byly desítky policistů, okolo školky pak bylo několik policejních aut. Z toho byli rodiče dětí pořádně vyděšení, protože nikdo nevěděl, co se stalo. V hlavní roli ztracený samopal!

Policisté v pátek uzavřeli Krásný Les. Velké manévry vyděsily místní, protože nikdo nevěděl, co se děje. V akci byli i psovodi, kteří prohledávali každý kout.
 

V okolí školky probíhaly velké manévry. Což pochopitelně vyděsilo rodiče dětí, ale i malé předškoláky. Prostě celá vesnice vzhůru nohama.
 

Policisté navíc celou obec neprodyšně uzavřeli. Všichni, kdo jeli pryč z Krásného Lesa, museli projít důkladnou policejní kontrolou. Co se stalo tak hrozivého? Policista jel do školky na přednášku a cestou mu zmizel samopal. Nevěděl, zda ho ztratil, zda mu ho někdo sebral a nakonec ani nevěděl, zda si ho vůbec vzal na přednášku s sebou. 
 

Na to, co se ve školce v Krásném Lese přesně stalo se podívejte v obsáhlé reportáži v Televizních novinách v 19:30.

 

TN.cz

Diskuze

28.9. | 01:27 gejbler
1
Náhlasit nevhodný komentář
Aby se neposali.. Jak se strasne bojí toho že se lid dostane ke zbranim a vydobije si pravou svobodu a zbaví se všech zloděju , romu a vlady... V Americe ma každy občan právo vlastni zbran aby mohl branit svou vlast pred nepřitelem a aji před ní samotnou... A tady se strati jeden starej samopal a ...
27.9. | 18:32 novatn
2
Náhlasit nevhodný komentář
do školky na přednášku se zbraní? no to snad né!!! ten policista je asi na hlavu, když neví kde má zbraň