Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 29.5. 2014 10:28
dojemné záběry

KRÁSNÉ VIDEO: Rotvajler chce sežrat miminko samou láskou!

Zdroj: YouTube.com

Na internetu se objevilo video, na kterém si velice malý chlapeček hraje s velkým rotvajlerem. Pes se k dítěti chová velmi přátelsky a po jakékoliv agresi není ani náznak.

Pes je nejlepší přítel člověka. Staré pořekadlo je stále pravdivé a video pod titulkem článku je toho důkazem. Malé dítě v něm leží na zemi a oddává se přátelské hře s obrovitým rotvajlerem.

 

Pes, který u většiny lidí oprávněně budí respekt, se v tomto případě chová k dítěti velmi citlivě. Je vidět, že jsou to dobří kamarádi, dítě se nepřestává smát a rotvajler do něj nepřestává šťouchat čumákem a olizovat. Zkrátka výtečná hra dvou dobrých přátel.

 

 

Ne všichni psi se ale dokážou k dětem chovat s takou láskou a starostlivostí. Co si o tom myslíte vy? Je v pořádku nechat si hrát bojové plemeno psa a tak malým dítětem? Nemůže se něco stát? Nechali byste vaše dítě se psem bez dozoru? Napište nám do diskuse pod titulkem článku nebo na náš Facebook.

hru TN.cz

Diskuze

Nejvíce hodnocené komentáře:

29.5. | 21:08 lukashrach
18
ten kdo si myslí že rotvajler je bojové plemeno je blb jsou to velice ...
29.5. | 13:38 medulienk
-18
K tomu lze dodat jen jedno..... rodiče tohoto mrn'ouska, jsou šíleně ...
3.6. | 11:11 Jednoduše Klér
3
Nejde nereagovat. Toto je zkopírované ze stránek Rottweiler club ČR, ze standardu plemene : KLASIFIKACE FCI: Skupina 2 Pinčové a knírači, molosská plemena, švýcarští salašničtí psi a jiná plemena Sekce 2.1 molosská plemena – dogovití psi zkopírováno z ...
31.5. | 23:11 undatra
-8
A stejně jsou oškliví .
31.5. | 18:44 janakopecna
7
Bojové plemeno - pes je takový, jak je vychován- i jezevčík může být nebezpečný,obzvlášť pokud k agresivitě bude veden. Máme křížence dobrmanky a staforda- miluje děti, společenský, ale preventivně jsem jej nikdy nenechala samotného, bez dozoru.
31.5. | 13:30 Sue Kohoutová
-4
no, i když je pejsek hodnej, tohle se mi nelíbí!
31.5. | 12:30 peter sicak
0
hardset nevim kde na ty bludy chodis jestly tohle je stene tak ja frantisek s assisi ani uplnej magor nepusti stene k diteti to zaprve a k bojovim plemenum co tak pittbul a podobne a lukashrach ma pravdu v jedinem pes je vizitkou majitele strucne receno (rotvailer je bojovi plemeno ) nastuduj knihy ...
30.5. | 21:23 undatra
-13
Pro chovatele hnusnej bojovejch čoklů opakuji , doufám že nebudeme číst o vašich mazlíčcích špatné zprávy.Moc bych si to přál .
30.5. | 09:15 Petr Gukkert
9
ten kdo píše ten to článek asi neví,že bojové plemeno neexistuje je pouze čistokrevné a na videu je štěně ne dospělí rotvík.A plně souhlasím s autorem "lukashrach"
29.5. | 21:24 undatra
-14
Doufám , že za pár hodin nebudeme o tom hnusném čoklu číst něco jiného .
29.5. | 21:08 lukashrach
18
ten kdo si myslí že rotvajler je bojové plemeno je blb jsou to velice inteligentní psi máme jednoho doma je to mazel a nevidím důvod proč by si nemohl hrát s mimčem je to o výchově psa pokud ho neumíte vychovat tak si ho ani nepořizujte... !
29.5. | 18:19 Rostislav Zonek
-7
Víte prosím, co znamená termín SMEČKA? To je rodina ve světě zvířat víte? Tohle je tragické rozhodnutí nezodpovědných blbců.