Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 20.2. 2014 17:54
Kauza kramný

Vražda kvůli milenci? Monika zemřela kvůli nevěře, tvrdí její kamarádka

Petr Kramný a Monika
Zdroj: Archiv Petra Kramného/ TV Nova

Monika Kramná měla milence, tvrdí její kamarádka v rozhovoru pro MF Dnes. Byl to snad důvod, proč by se Petr Kramný chtěl své manželky zbavit?

Policie obvinila Petra Kramného, že loni v červenci zavraždil na dovolené v Egyptě svoji manželku Moniku a dceru Kláru. Ve čtvrtek ráno navíc soud rozhodl, že bude vyšetřován ve vazební věznici.
 

Policisté jsou přesvědčeni, že mají proti němu jasné důkazy. Názor na Petrovu nevinu změnili i jeho a Moničini přátelé. Vedlo je k tomu chování obviněného po návratu do Česka.
 

"Šokovalo mě jeho chování. O Klárce nemluvil, jako by ani nebyla. Zajímal se jen o to, co vědí nejbližší kamarádky Moniky o její minulosti. Když jsme mu nechtěly nic říci, byl naštvaný. Nás zase naštval, že Moniku špinil a sebe jako by tím chtěl očistit. Choval se skoro jako psychopat," uvedla pro MF Dnes Moničina kamarádka, která má o motivu jasno. Stála prý za ním nevěra!

 

 

Jak už se v minulých měsících spekulovalo, krásná blondýnka měla milence. "Ale nechtěla rozbít manželství a domnívala se, že manžel o nevěře neví. Teď už vím, že to věděl. Právě to mohlo být důvodem, proč se rozhodl vraždit," vysvětluje její kamarádka, která si však myslí, že smrt osmileté Klárky byla nešťastnou náhodou a jedu se napila omylem.

 

Ovlivňoval by svědky?

 

Do vazby byl obviněný Kramný vzat ve čtvrtek ráno. Důvodem vazby je obava z možného ovlivňování svědků i nebezpečí útěku. ČTK to řekl státní zástupce Vít Legerský. "Usnesení obviněný napadl stížností. Já jsem se práva vzdal," řekl Legerský. Stížnost ale nemá odkladný účinek. Kramný proto okamžitě z budovy karvinského soudu putoval do vazební věznice. "Krajský soud s odstupem času rozhodne o jeho stížnosti," doplnil žalobce.

 

19

GALERIE: Petr Kramný jede k soudu

Zdroj: TV Nova

Petr Kramný je zatčen_2

Hodnocení:

 

Dnes ráno krátce po 04:00 Kramného policisté převezli ze služebny v centru Ostravy, kde byl vyslýchán a trávil noc v policejní cele. Eskorta jej dopravila do budovy soudu v Karviné. Neveřejné rozhodování o vazbě začalo po 05:00 a protáhlo se na téměř čtyři hodiny. "Obviněný tentokrát využil svého práva a k věci vypovídal," vysvětlil po skončení jednání průtahy Legerský.
 

Podívejte se na reportáž TV Nova o Petru Kramném:
 

 

Nechtěl uvést, zda se Kramný k vraždě manželky a dcery přiznal. "Toto nebudu blíže komentovat. Vypovídal ale způsobem, který mě nepřekvapil," konstatoval. Dodal, že důkazy jsou podle něj dostatečné a posbírali je kriminalisté v Česku.

 

Policie o obvinění pětatřicetiletého muže informovala ve středu ráno. Šéf moravskoslezské policie Tomáš Kužel řekl, že policisté muže z Karviné předvolali v pondělí k výslechu. "Chtěli jsme objasnit některé věci. Od pondělního večera jsme s ním pracovali. V úterý byl obviněn z vraždy," řekl ČTK Kužel. Za vraždu mu hrozí až výjimečný trest, tedy i doživotí.

 

Šestatřicetiletá žena a její osmiletá dcera z Karviné zemřely v Egyptě na otravu loni v hotelu v Hurgadě. Egyptská policie podezřívala kvůli jejich smrti Kramného a až do října musel zůstat v Egyptě. Kramný vinu od začátku odmítal.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

To jsou ksichty! Koukněte se na nejhorší fotky z vězení

Policie zastavila Rosenberga. Měl marihuanu a kokain. Vězení se však nebojí

ana tn.cz / ČTK

Diskuze

Nejvíce hodnocené komentáře:

20.2. | 13:22 true1
7
Žárlivost je sviňa.,-)
20.2. | 22:17 peter golas
-6
blbi lidi taky lidi panboch je ma take rad. uz prestante spinit kramneho on aj ...
17.11. | 01:17 Milan Petr
0
Náhlasit nevhodný komentář
Ptal se kamarádek a ty vše zapřely. Pánové pamatovat si jejich obličeje, schvalovali její způsob života, kryli jí, byly stejné. Stát se vrahem pro něco takového? Nechápu ho, nestála by mi ani za facku. Cosi hluboce hnusného vyzařuje z její tváře.
25.2. | 18:15 Jana Plecháčková
2
Náhlasit nevhodný komentář
ja teda nevim,ale vim jedno urcite,protoze byli vsichni pojisteni,kdyz odjizdeli do Egypta , pan Kramny dostal tyto pojistky vyplaceny. Jak jste si tak jisti , ze ma auto na dluh? Pokud tu nepracoval 3 mesice ( byl v Egypte, zadna spolecnost mu neda penize :-) Me zemrel manzel a nebyla jsem schopna ...
23.2. | 23:40 peter golas
-4
Náhlasit nevhodný komentář
jak moze ceska republika sudit nekoho ked neurobyl trestny cin v ceskej republike.. ale to sa stalo v egipte a ked v egipte ho neuznaly vinnym a ho pustily tak by ho nemaly sudit v cesku.. len je to blamaz vsetko lebo nejaka kamaratka a kamarati povedaly a fizly hned ho obvinily z vrazdy len aby ...
21.2. | 21:33 dagorina
1
Náhlasit nevhodný komentář
tenistka 174: Každý to máme nastaveno jinak. Já osobně, když mě něco trápí a v duši bolí, NIKDY a s NIKÝM o tom nemluvím. Prostě to vůbec nedokážu. Zazdít to v sobě, nemyslet na své museli třeba lidé, kteří přežili koncentráky a přišli o své rodiny.. Jeden náš učitel, Ing, fronťák, který přišel od ...
21.2. | 20:44 dagorina
2
Náhlasit nevhodný komentář
Nechte všichni dohadů a házení blátem jednou na Moniku, podruhé na Kramného. Jestli někdo vyjádřil P.K. písemnou formou svoji účast a podporu - to přece neznamená, že by u něj Kramný našel azyl. Navíc - Rakousko by jej při obvinění z vraždy vydalo zpět. Zmíněný dopis může být podvrh, stejně jako ...
21.2. | 16:11 Věra Valešová
1
Náhlasit nevhodný komentář
Nechci se PK zastavat, ale udajneho milence (pokud existuje)MK taky policie proveruje?
20.2. | 23:19 Luisa Chevalier
-2
Náhlasit nevhodný komentář
tenistka174 Co z Vás chytrého vypadlo, aby se o tom dalo polemizovat?
20.2. | 23:01 Magdalena Rožičová
1
Náhlasit nevhodný komentář
Vážená dámo"MONIKA PETROVI NEBYLA NEVĚRNÁ"!!!Kde jste na to přišla???Nechte Moniku v klidu spát!To PETR JI PODVÁDĚL!!!Chtěl se ji zbavit proto,aby se nemusel dělit o majetek!!!Protože Monika se chtěla rozvést!!!JASNÝ???
20.2. | 22:40 Marie Petráňová
0
Náhlasit nevhodný komentář
luisina120.2.2014 18:59 Naivky a jednoduché osoby se tolerují ...co taky jiného ? na pokec to není.
20.2. | 22:25 Marie Petráňová
1
Náhlasit nevhodný komentář
suomynona20.2.2014 22:15 Omyl je vyloučen...NIKDY ani slovem nezabědoval ohledně ztráty holčičky, ani si nebral za vinu,že jí nepřivolal doktora....NIC