Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 27.11. 2014 09:51
kauza twerkující miss

VŠE jste poškodil vy, ne twerkující zadky, vzkázal Novotný Ševčíkovi

Kauza twerking
Zdroj: Isifa / Facebook

Vedení Vysoké školy ekonomické dává ruce pryč od finále MISS VŠE 2014, na kterém studentky ekonomie předváděli erotický tanec twerking. Akci ostře odsoudil i děkan Ševčík. Pavel Novotný mu nyní vrací úder.

Anketa

Je twerkování na MISS VŠE v pořádku?

Hlasovalo 3189 lidí.
Twerkující missky rozdělily veřejnost na dvě poloviny. Jedna skupina považuje odhalené zadky za pohoršující, druhá polovina Česka na twerkujících studentkách nic závadného nevidí.
 

Děkan Ševčík uvedl, že mu bylo twerkujících studentek líto. "Byl jsem osobně nemile překvapen touto částí programu a v tu chvíli mi bylo soutěžících dívek velmi, ale opravdu velmi líto. Myslím si však, že za to nemohly samotné soutěžící, ale pravděpodobně to nezvládla instruktorka cvičení," napsal portálu lidovky.cz děkan Národohospodářské fakulty VŠE Miroslav Ševčík.
 


 

Vysoká škola ekonomická tvrdí, že za akci je odpovědný mediální partner, kterým je portál eXtra.cz. Za tento portál nyní promluvil šéfredaktor Pavel Novotný. Ševčíkovi vzkázal, že Vysokou školu eknomickou rozhodně více poškodila Ševčíkova majáčková kauza, než odhalené zadečky.
 

"Pane Ševčíku, jste to především vy, kdo nedávno poškodil dobré jméno školy. My jsme svůj úkol, tedy zaujmout na akci, zvýšit povědomí o ní a oživit večer, splnili na jedničku. Vy a vaše instituce jste selhali na celé čáře," vzkázal Ševčíkovi Novotný.
 

Reakce na video
Zdroj: facebook.com

 

Kdo je podle vás za ostudu zodpovědný? Mediální partner projektu? A nebo vedení Vysoké školy ekonomické? Diskutujte, váž názor nás zajímá.
 

sta TN.cz
Reklama