Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 10.5. 2013 09:12
Hlásná trouba strany

Tajný trumf zemanovců! První slečna Kateřina se má stát mluvčí strany

Kateřina Zemanová
Zdroj: Mediafax
Kateřina Zemanová

Strana práv občanů Zemanovci nemají svého tiskového mluvčí. Bývalý hlas strany Hana Burianová totiž odešla na Hrad, kde plní roli mluvčí prezidenta Zemana. Zemanovci proto hledají novou "mluvku". Tou by se mohla stát první slečna - Kateřina Zemanová.

Novou tiskovou mluvčí Strany práv občanů Zemanovci by se mohla stát dcera prezidenta Miloše Zemana Kateřina. "Ano, je to jedna z uvažovaných variant," potvrdil pro Mf Dnes místopředseda zemanovců Radek Augustin.
 

Zemanová by ve funkci nahradila Hanu Burianovou. Ta nedávno odešla za Milošem Zemanem na Hrad, kde dělá tiskovou mluvčí hlavě státu. Nyní dělá "mluvčího" místopředseda strany Vladimír Kurliš. Jenže ten se chce věnovat spíše politické agendě, a tak za sebe hledá náhradu.
 

Volba by tak mohla padnout na první slečnu Kateřinu. "Je to zajímavá myšlenka," uvedl Kruliš pro Mf Dnes.

tn.cz / hmr

Diskuze

Nejvíce hodnocené komentáře:

10.5. | 09:34 sharp12
2
Co kdyby jste se na ně již vysraly?
10.5. | 10:55 petr korinek
-2
Nač mame vladu Nečase když bude ted vladnout Zeman ožrala s rodinou a ještě si ...
10.5. | 13:09 Bohumír Trnka
-1
Náhlasit nevhodný komentář
To bude mít zápřah. Už takhle musí mít individuální studijní plán protože střední školu v normální třídě s ostatními žáky ne a ne dostudovat a teď ještě tohle. No co, každý otec se musí o dítě postarat. Je třeba připravit Kačence teplé místečko v politice a tohle je příprava.
10.5. | 11:28 karel sodoma
0
Náhlasit nevhodný komentář
Co je doma to se pocita panove...a damicky..
10.5. | 11:22 topka55
0
Náhlasit nevhodný komentář
No a co ?Každý druhý poslanec zaměstnává rodinného příslušníka!Co taková Bobošíková ,když byla v EU?Co dělal její manžílek ? A o tom se ani nevrklo...
10.5. | 10:55 petr korinek
-2
Náhlasit nevhodný komentář
Nač mame vladu Nečase když bude ted vladnout Zeman ožrala s rodinou a ještě si veme zločince Klause jako poradce ..to tu ještě nebylo .ted budem jak v Koreji .rodinna smečka bude vladnout česku .stydim se že tu žiji a sem čech za ty zmetkove co ted nam vladnou .
10.5. | 09:34 sharp12
2
Náhlasit nevhodný komentář
Co kdyby jste se na ně již vysraly?