Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 8.11. 2012 06:56
Předpověď počasí

Vytáhněte kulichy, vrátí se sníh a mráz! Už brzy

Zdroj: TV Nova

Tento týden bude ještě ve znamení teplot kolem 10 stupňů, teplé počasí pokazí jen občasný déšť. Potom se vrátí sníh a mráz. Martin na bílém koni ale nepřijede.

V následujících dnech bude převážně polojasno až oblačno a deštivo, ale celkem teplo. "Až do poloviny příštího pracovního týdne očekáváme počasí převážně ve znamení velké oblačnosti, na většině území s občasným deštěm nebo přeháňkami, na vrcholcích hor přechodně i srážky sněhové. Polojasno bude pouze přechodně, po ránu budou teploty padat k nule, v odpoledních maximech se budou pohybovat mezi 5 a 11 stupni,“ řekla redakci TN.cz meteoroložka Dagmar Honsová.
 

"Svatý Martin tak přijel na bílém koni o čtrnáct dní dříve než v kalendáři, tuto neděli se nevrátí. Příští pátek a víkend ale přinese výrazné ochlazení, v ranních hodinách mráz a postupně sněžení,“ dodala Honsová.
 

Čtvrtek 8.11.
Bude polojasno až oblačno, ojediněle přeháňky. Ráno a dopoledne se vyskytnou ojediněle mlhy nebo nízká oblačnost. K večeru od severozápadu přijdou mraky a místy déšť. Noční teploty se budou pohybovat mezi 4 až 0 °C, denní mezi 7 až 11 °C. Vát bude mírný západní až jihozápadní vítr 2 až 6 m/s.

 

Předpověď počasí
Zdroj: Mediafax

 

Pátek 9.11.
Převážně oblačno, ojediněle, na severu a severovýchodě místy přeháňky, na horách i sněhové. Noční teploty 6 až 2 °C. Denní teploty 6 až 10 °C. Mírný západní vítr 2 až 6 m/s.

 

Předpověď počasí
Zdroj: Mediafax

 

Sobota 10.11.
Oblačno až polojasno, ojediněle mlhy nebo nízká oblačnost. Ojediněle slabé srážky. K večeru od západu přibývání oblačnosti a místy déšť. Noční teploty 5 až 1 °C. Denní teploty 6 až 10 °C. Mírný jižní vítr 3 až 7 m/s.
 

Neděle 11.11.
Oblačno až zataženo, déšť nebo přeháňky. Noční teploty 6 až 2 °C. Denní teploty 5 až 9 °C. Mírný západní vítr 2 až 6 m/s.

 

Pro tento prvek stránky je nezbytný plugin flash.

 

Začátkem dalšího týdne bude oblačno až zataženo, místy déšť nebo přeháňky. Jen místy polojasno. Ranní teploty 6 až 0 °C. Odpolední teploty 4 až 10 °C. Na jeho konci podle Honsové přijde silné ochlazení a vrátí se sníh a mráz.
 

hel TN.cz