Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 25.3. 2014 18:43
Nemovitosti bez majitelů

Z Čechů jsou milionáři! Najděte své jméno u pozemku v tabulce a zavolejte na TATO ČÍSLA

Pozemky
Zdroj: tn.cz / Mediafax
Ilustrační foto

TV Nova udělala z několika lidí šťastlivce. A další můžou rychle přibývat. Zveřejnili jsme totiž seznamy nemovitostí, o které nikdo nemá zájem. A už se nám přihlásili první lidé, kteří nečekaně zbohatli.

Obrovský zájem vyvolala reportáž TV Nova o tom, že Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových vydal seznam nemovitostí a polností, u kterých nezná majitele. Mnozí lidé totiž přišli na to, že vlastní, nebo mohli zdědit obrovské majetky a velmi cenné pozemky.
 

A i vy můžete být milionáři a možná o tom ani nevíte. Jak ale postupovat, pokud své jméno nebo jméno svého příbuzného, po kterém můžete dědit, najdete v TĚCHTO SEZNAMECH?
 


Seznamy nemovitostí, které hledají majitele, jsou rozděleny podle krajů. Kraje pak mají ve své správě odloučená pracoviště. Najděte si takové, které je nejblíže vašemu pozemku, a zeptejte se úředníků, kdy a kde se můžete o nemovitosti přihlásit. Tady je telefonní seznam:


Kontakty - Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových

 

Celkově hledá svého vlastníka podle úřadu pro zastupování státu ve věcech majetkových asi 92 tisíc nemovitostí, z toho je 88 000 pozemků. Lidé by ale neměli otálet. Majetek totiž může propadnout státu.
 

Podívejte se na reportáž TV Nova, jak postup, když jste se v seznamech našli:
 


 

Pokud jste v seznamu majetek svého předka našli a úřad potvrdil váš nárok, napište nám na zpravy@nova.cz. V budoucnu bychom rádi pokračovali reportáží o tom, kolik z vás se díky tomuto seznamu dostalo k zapomenutému majetku.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Dcera Paľo Habery rozprodává majetek. Víme, co za tím je!

Kristián Kodet v šoku: Soused ohrožuje jeho majetek

vrl TN.cz