Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 11.5. 2014 14:50
Má smůlu

Z Rychtáře milionář nebude, peníze z pojistky dostane Artur!

Josef Rychtář se rozplakal
Zdroj: TV Nova

A je jasno. Vdovec Josef Rychtář se milionářem nestane! Životní pojistka ve výši 3,5 milionu korun, kterou Iveta Bartošová před smrtí uzavřela, totiž nenapsala na něj!

Jediný den poté, co život oblíbené zpěvačky skončil pod koly vlaku, běžel její manžel do pojišťovny, aby zjistil, jak je to se životní pojistkou, kterou Iveta Bartošová uzavřela.


Už si asi rozmýšlel, co všechno si za ty miliony pořídí. Jenže podle Blesku čekala Rychtáře pořádně studená sprcha. Zjistil totiž, že tučná pojistka není psána na jeho jméno!


Všechny peníze by tak měl dostat Ivetin jediný syn Artur, kterého zpěvačka nade vše zbožňovala. Podle Blesku zpěvačka životní pojistku uzavřela ještě v době, kdy žila s Arturovým otcem Ladislavem Štaidlem.


S vyplacením peněz by tak neměly být žádné problémy. Pojišťovny se sice jistí proti sebevrahům, kteří by těsně před smrtí uzavřeli životní pojištění, to se ovšem Bartošové netýká, protože pojistku uzavřela dávno před osudnou cestou na železniční přejezd v Uhříněvsi.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Artur po smrti mámy utekl od táty Ladislava Štaidla!

Artur Štaidl zmizel do zahraničí! Zmešká pohřeb maminky?

TN.cz

Diskuze

Nejvíce hodnocené komentáře:

11.5. | 13:25 karel holy
16
Proto ten....uprimny plač...
11.5. | 15:56 Michaela Halčinová
-12
Snadný výdělek Dělejte vše, co obvykle na ...
12.5. | 10:28 jana vilímková
4
Náhlasit nevhodný komentář
Bože,ten chlap je opravdu nechutné h.....,opravdu se neštítí ničeho!!!Tak jak se vidí v televizi a nebo tady na fotkách,kde stejně hraje jen divadlo,že se mu nechce ze sebe zvracet!Snad dnešním dnem zapadne hodně ale hodně hluboko někam do díry!
12.5. | 08:04 nor-ma
5
Náhlasit nevhodný komentář
Myslím, že Arturovi by byla milejší živá máma, než nějaké miliony. Na to měla Iveta myslet především!
12.5. | 06:24 Miroslav Dufek
-1
Náhlasit nevhodný komentář
Nějak to pojistka musela být ošetřena.
12.5. | 05:36 Milan Petr
1
Náhlasit nevhodný komentář
Nevím jestli má smůlu Rychtář, ale pokud vím tak životní pojistaka se na sebevraždu nevyplácí.
12.5. | 00:14 nichts obernichts
2
Náhlasit nevhodný komentář
miniacik 11.5.2014 23:22 > Jak Iveta zila, tak i zemrela. Podle svych pravidel. Bohuzel. Tim chci rict, ze byla samozrejme v 1. rade zodpovedna ona - jejim zivotnim stylem, vybiranim si partneru. Nenechat si pomoci, radeji odvrhnout rodinu i pratele. Ano, to je bohuzel pravda. Ale tento ...
11.5. | 23:22 miniacik
1
Náhlasit nevhodný komentář
Samar: Zobrala si ho pre oporu, ale len z dôvodu myslím, aby ju nezbavili svojprávnosti, média ju k tomu dotlačili, ona nechcela ani keby si jej neviem čo dala alebo slubila nechcela liečenie, to po tom Taliansku sa stalo, rodina by ju mohla zbavit svojprávnosti, ona mala chorobný strach z vašich ...
11.5. | 23:11 Marie Machálková
0
Náhlasit nevhodný komentář
Milující, truchlící manžel zcela určitě nepůjde druhý den po sebevraždě manželky zjišťovat do pojišťovny, jestli z pojistky něco dostane!!! A taky by mně zajímalo, když se psalo, že se Iveta s Pepou "minuli" o 9 minut a on šel po trati, přičemž volal policii, že pokud ještě nebyla ...
11.5. | 22:12 Michaela Halčinová
-3
Náhlasit nevhodný komentář
Získejte vlastní akcie zdarma https://www.globallshare.com/cs/1855296.html
11.5. | 22:01 Kim Ki
1
Náhlasit nevhodný komentář
Hm, tak to na smetičti neskončí jedna fotka,ale všechny albumy.... ;) Věřím,že se rodině za to pomstí a na pohřbu udělá nějaký truc.
11.5. | 21:43 kamixy
2
Náhlasit nevhodný komentář
Tn.cz a co třeba takto přesně ve vašem stylu: Šokující pravda, ze které mrazí! TV Nova a deník Blesk loni v létě napomáhali panu Rychtářovi zabránit Ivetě Bartošové v léčbě. I s jejich pomocí se vrátila do rukou muže, který nyní čelí podezření, že se na ní dopouštěl trestného činu domácího násilí. ...