Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 15.3. 2014 18:36
další utajené fotky Dvojí život

ZPOVĚĎ KAMARÁDA: Monika často nebývala doma. Petra to štvalo...

Čím dál častěji se hovoří o tom, že Monika Kramná vedla dvojí život. Před Petrem Kramným byla vzornou matkou a manželkou, jinak ale měla ráda společnost, chtěla být modelkou a přátelila se i s jinými muži než byl Petr Kramný.

Právě to možná dovedlo jejího manžela k ohavnému skutku.
Petr Kramný je označován jako chorobný žárlivec. Nepřímo se k tomu i přiznal v utajené nahrávce, kterou chtěl předat vyšetřovatelům. V ní se přiznává, že na svou ženu Moniku velmi žárlil a dokonce jí šmíroval její facebookový profil.
 

"Vím o tom, že měla jeden Facebook a jednu dobu jsme se kvůli tomu i pohádali, když jsem přišel na to, že tam má 57 neznámých chlapů, které jsem v životě neviděl. Dal jsem jí na výběr. Buď já, a nebo facebook," prozradil na nahrávce Kramný.
 

O tom, že vztah mezi Monikou a Petrem rozhodně idylický nebyl, mluví i jejich přátelé. Jeden z kamarádů manželů Kramných Blesku prozradil, že Monika často odcházela pryč z domu, a když se jí Petr Kramný snažil dovolat, měla vypnutý telefon. Už se nikdo nikdy nedozví, zda hledala útěchu v náruči jiného muže či se šla ven jen provětrat a chtěla být sama.
 

18

GALERIE: Utajené fotky Moniky Kramné

Monika Kramná

Hodnocení:


 

"Petr byl introvert, moc toho nenamluvil, ale byl přátelský. Monika byla přesným opakem, vůdčí osobnost. Kvůli jeho povaze si ho také často dobírala a říkala mu, že je to takový 'ňouma'. On jí na to něco odpověděl a Monika to občas neustála a odešla neznámo kam," popsal Blesku Petrův kamarád.
 

Lidé z Karviné pak tvrdí, že byla Monika Petrovi Kramnému nevěrná. "Že byla záletnice, tady ví hodně lidí," říkají sousedé Kramných a další obyvatelé Karviné.
 


Hovoří se i o tom, že Monika se chtěla s Kramným rozvést. Prý se svěřila, že dovolená v Egyptě je posední společná. Dozvěděl se to Kramný před odletem a naplánoval úkladnou vraždu? Nebo mu to dokonce Monika sama řekla? To jsou otazníky, které teď musí objasnit policie.
 

Monika Kramná chtěla po návratu z Egypta začít nový život, a to právě rozvodem s Petrem Kramným. Je možné, že ze vzájemného soužití měla i deprese, kvůli kterým vyhledala pomoc psychiatra. Chtěla být také modelkou a dokonce nafotila i lechtivé fotografie (více čtěte ZDE). Některé jen několik dní před odletem do Egypta.
 


Monika a její dcera Klárka, z jejichž vraždy je obviněn manžel a otec Petr Kramný, zemřely za záhadných okolností v hotelovém pokoji v egyptské Hurghadě 30. července loňského roku. Egyptští vyšetřovatelé po několika měsících případ odložili s tím, že nemají žádné důkazy, aby mohli někoho obvinit.


Pak ale 18. února česká policie zadržela a obvinila Petra Kramného z dvojnásobné vraždy, pár dní na to putoval do vazby. O tom, jak Češky v Egyptě zemřely, se vedou spekulace. Původně měly zemřít na otravu, ale to před několika dny vyvrátila česká a údajně i egyptská strana. Kramného advokát pak tuto informaci potvrdil, následně se objevily zprávy, že je zabil elektrický proud.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Zavraždili přítelkyni Michaela Douglase. Měl si ji brát

Poprava podnikatele: Z vraždy je obviněn Dejdarův švagr!

tn.cz / hmr

Diskuze

Nejvíce hodnocené komentáře:

15.3. | 17:24 novus
13
Kdyby ho obvinily tak uz by museli mit jistotu ze vrazdil..To co tu Media ...
15.3. | 17:53 Jana Zdamlová
-13
tenistka,dobře jste mu to napsala.
8.1. | 14:08 satanastatanas
0
Náhlasit nevhodný komentář
Ono stacilo sledovat jak Nova informovala o tribunalu, jak sly po Kramnem jak slepice Jusa po flusu! To je to, co "Demokratura" potrebuje..Blbce kam se clovek podiva a co nevynechaji jediny flusanec..
16.3. | 19:33 novus
-1
Náhlasit nevhodný komentář
Jusa--bodet nyste sbirala odpad,vzdyt mate plnou hlavu Kramnyho!
16.3. | 19:30 novus
-1
Náhlasit nevhodný komentář
Jusa--uklidnete se..Ja psal ze ma matka s rodinou -bez otce-ten skoncil v koncentrakou--byla vystehovana nacisty z DORTMUNDU -to je v nemecku-po vybombardovani jejich domu do Sudet! Konkretne do Teplic!!Po valce sli do odsunu pouze ma matka si vzala- az po povoleni urady- Cecha.Meho otce... Tak ...
16.3. | 19:30 Marie Petráňová
1
Náhlasit nevhodný komentář
jusa33316.3.2014 19:03 Proto zešílel , když jsem označila jeho diagnozu... Pomáhá B-komplex !
16.3. | 19:26 bobule6
2
Náhlasit nevhodný komentář
novus, nevím čím to je, ale nějak nesbírám to co už nikdo nechce.
16.3. | 19:03 Jana Zdamlová
3
Náhlasit nevhodný komentář
novus,já mám paměť až moc dobrou a na jedné diskusi jste psal,že vaši rodiče emigrovali a vy jste byl ještě kluk,tak nepište báchorky a vždy si raději dělejte poznámky,aby jste na něco nezapomněl.
16.3. | 18:53 novus
-4
Náhlasit nevhodný komentář
Jusa--vseho moc skodi.Pravdu dite..Uz byste si mela odpocinout,vzdyt uz ste asi z Kramneho zcvokla..Ale mam pro vas omluvu..To ,co vy jste tu vydrzela by nevydrzel ani Sumec.Stokilovej..zdejsi..
16.3. | 18:50 novus
-3
Náhlasit nevhodný komentář
JUsa--kdybyste cetla mne tak pozorne jako drby o Kramnym tak byste se docetla ze ja vzal roha az tehdy kdy jsem videl jasne co za verbez se po "Ukradene revoluci " dere k moci..A to bylo v Unoru 1991..Pamet mi slouzi,vam prebyva fantazie..
16.3. | 18:45 Marie Petráňová
3
Náhlasit nevhodný komentář
novus16.3.2014 17:40 MŇAM - BINGO-ALE MOJE ! Tak rozžhavený doběla jste tu ještě nebyl.Trefa, bingo, šach-mat. MÍNUSY zde rozdáváte p o u z e v y ! PLUSY si uděluje vilon1.
16.3. | 18:35 Jana Zdamlová
4
Náhlasit nevhodný komentář
novus18.24,vy jste asi moc bouchal a už to přestalo účinkovat.No jo,všeho moc škodí,to by jste měl vědět.