Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 15.3. 2014 18:36
další utajené fotky Dvojí život

ZPOVĚĎ KAMARÁDA: Monika často nebývala doma. Petra to štvalo...

Čím dál častěji se hovoří o tom, že Monika Kramná vedla dvojí život. Před Petrem Kramným byla vzornou matkou a manželkou, jinak ale měla ráda společnost, chtěla být modelkou a přátelila se i s jinými muži než byl Petr Kramný.

Právě to možná dovedlo jejího manžela k ohavnému skutku.
Petr Kramný je označován jako chorobný žárlivec. Nepřímo se k tomu i přiznal v utajené nahrávce, kterou chtěl předat vyšetřovatelům. V ní se přiznává, že na svou ženu Moniku velmi žárlil a dokonce jí šmíroval její facebookový profil.
 

"Vím o tom, že měla jeden Facebook a jednu dobu jsme se kvůli tomu i pohádali, když jsem přišel na to, že tam má 57 neznámých chlapů, které jsem v životě neviděl. Dal jsem jí na výběr. Buď já, a nebo facebook," prozradil na nahrávce Kramný.
 

O tom, že vztah mezi Monikou a Petrem rozhodně idylický nebyl, mluví i jejich přátelé. Jeden z kamarádů manželů Kramných Blesku prozradil, že Monika často odcházela pryč z domu, a když se jí Petr Kramný snažil dovolat, měla vypnutý telefon. Už se nikdo nikdy nedozví, zda hledala útěchu v náruči jiného muže či se šla ven jen provětrat a chtěla být sama.
 

18

GALERIE: Utajené fotky Moniky Kramné

Monika Kramná

Hodnocení:


 

"Petr byl introvert, moc toho nenamluvil, ale byl přátelský. Monika byla přesným opakem, vůdčí osobnost. Kvůli jeho povaze si ho také často dobírala a říkala mu, že je to takový 'ňouma'. On jí na to něco odpověděl a Monika to občas neustála a odešla neznámo kam," popsal Blesku Petrův kamarád.
 

Lidé z Karviné pak tvrdí, že byla Monika Petrovi Kramnému nevěrná. "Že byla záletnice, tady ví hodně lidí," říkají sousedé Kramných a další obyvatelé Karviné.
 


Hovoří se i o tom, že Monika se chtěla s Kramným rozvést. Prý se svěřila, že dovolená v Egyptě je posední společná. Dozvěděl se to Kramný před odletem a naplánoval úkladnou vraždu? Nebo mu to dokonce Monika sama řekla? To jsou otazníky, které teď musí objasnit policie.
 

Monika Kramná chtěla po návratu z Egypta začít nový život, a to právě rozvodem s Petrem Kramným. Je možné, že ze vzájemného soužití měla i deprese, kvůli kterým vyhledala pomoc psychiatra. Chtěla být také modelkou a dokonce nafotila i lechtivé fotografie (více čtěte ZDE). Některé jen několik dní před odletem do Egypta.
 


Monika a její dcera Klárka, z jejichž vraždy je obviněn manžel a otec Petr Kramný, zemřely za záhadných okolností v hotelovém pokoji v egyptské Hurghadě 30. července loňského roku. Egyptští vyšetřovatelé po několika měsících případ odložili s tím, že nemají žádné důkazy, aby mohli někoho obvinit.


Pak ale 18. února česká policie zadržela a obvinila Petra Kramného z dvojnásobné vraždy, pár dní na to putoval do vazby. O tom, jak Češky v Egyptě zemřely, se vedou spekulace. Původně měly zemřít na otravu, ale to před několika dny vyvrátila česká a údajně i egyptská strana. Kramného advokát pak tuto informaci potvrdil, následně se objevily zprávy, že je zabil elektrický proud.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Zavraždili přítelkyni Michaela Douglase. Měl si ji brát

Poprava podnikatele: Z vraždy je obviněn Dejdarův švagr!

tn.cz / hmr