Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 19.6. 2013 15:10
video co tomu říkáte?

SKRBLÍK ZEMAN: Státu pošle desetitisíce, na manželce ale šetří! MÁME DŮKAZ

Zdroj: TN.cz

Štědrý ke státu, přísný na svoji manželku. Tak se chová prezident Miloš Zeman. Dnes přislíbil, že pomůže uhradit státdní dluh, na manželce ale bude šetřit.

Prezident Miloš Zeman oslaví tento rok se svojí ženou Ivanou dvacetileté výročí svatby. TN.cz se podařilo zjistit, jaké překvapení pro ni Zeman chystá. První dáma Česka dostane řetízek. Kritéria výběru šperku jsou pro prezidenta jasná. Hlavně aby byl "hodně laciný," prozradil Zeman.


Miloši Zemanovi přistane podle zákona každý měsíc na účtu přes 186 tisíc korun. Kromě platu má nárok i na náhrady. Ty činí zhruba 173 tisíc korun. Dnes představil svůj Nadační fond na splácení státního dluhu, každý měsíc až do března 2018 do něj dá 60 tisíc korun, tedy třetinu ze svého platu. Chce tím motivovat i ostatní lidi s vyššími příjmy, aby se na krácení státního dluhu podíleli.


Vůči své manželce Ivaně ale zdaleka tak štědrý nebude. A za dárky pro ni moc utrácet nechce. Výplývá to z konverzace, kterou zeman vedl na slavnostní akci v Lidicích.


"Já slavím příští rok  20 let manželství. Žena mi to pořád nenápadně připomíná. No a já říkám: největší dárek, který jsi ode mě dostala, jsem já sám. No ale mám dojem, že moje žena něco chce, tak se budu muset vypravit do nějakého klenotnictví, koupit nějaký hodně laciný řetízek," vtipkoval prezident.

 


První dáma České republiky v poslední době výrazně obměnila šatník. Nové šperky se jí budou určitě hodit. Doufejme tedy, že se prezident rozhodne do dárku pro svoji ženu přeci jen nějakou tu korunu investovat a nekoupí ji jen cetku z poutě.


ČTĚTE TAKÉ:

Styl první dámy: Opět zbytečně usedlý a ponurý!
Zemanová chce zhubnout. Poradíme jí, jakou držet dietu
Ivana Zemanová nosí "ombre hair" - styl, kdy nejsou vidět odrosty! Líbí se vám?

PROFIL: Ivana Zemanová, žena, která nechala studia, aby mohla dělat budoucímu muži sekretářku

kos TN.cz