Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 19.6. 2013 15:10
video co tomu říkáte?

SKRBLÍK ZEMAN: Státu pošle desetitisíce, na manželce ale šetří! MÁME DŮKAZ

Zdroj: TN.cz

Štědrý ke státu, přísný na svoji manželku. Tak se chová prezident Miloš Zeman. Dnes přislíbil, že pomůže uhradit státdní dluh, na manželce ale bude šetřit.

Prezident Miloš Zeman oslaví tento rok se svojí ženou Ivanou dvacetileté výročí svatby. TN.cz se podařilo zjistit, jaké překvapení pro ni Zeman chystá. První dáma Česka dostane řetízek. Kritéria výběru šperku jsou pro prezidenta jasná. Hlavně aby byl "hodně laciný," prozradil Zeman.


Miloši Zemanovi přistane podle zákona každý měsíc na účtu přes 186 tisíc korun. Kromě platu má nárok i na náhrady. Ty činí zhruba 173 tisíc korun. Dnes představil svůj Nadační fond na splácení státního dluhu, každý měsíc až do března 2018 do něj dá 60 tisíc korun, tedy třetinu ze svého platu. Chce tím motivovat i ostatní lidi s vyššími příjmy, aby se na krácení státního dluhu podíleli.


Vůči své manželce Ivaně ale zdaleka tak štědrý nebude. A za dárky pro ni moc utrácet nechce. Výplývá to z konverzace, kterou zeman vedl na slavnostní akci v Lidicích.


"Já slavím příští rok  20 let manželství. Žena mi to pořád nenápadně připomíná. No a já říkám: největší dárek, který jsi ode mě dostala, jsem já sám. No ale mám dojem, že moje žena něco chce, tak se budu muset vypravit do nějakého klenotnictví, koupit nějaký hodně laciný řetízek," vtipkoval prezident.

 


První dáma České republiky v poslední době výrazně obměnila šatník. Nové šperky se jí budou určitě hodit. Doufejme tedy, že se prezident rozhodne do dárku pro svoji ženu přeci jen nějakou tu korunu investovat a nekoupí ji jen cetku z poutě.


ČTĚTE TAKÉ:

Styl první dámy: Opět zbytečně usedlý a ponurý!
Zemanová chce zhubnout. Poradíme jí, jakou držet dietu
Ivana Zemanová nosí "ombre hair" - styl, kdy nejsou vidět odrosty! Líbí se vám?

PROFIL: Ivana Zemanová, žena, která nechala studia, aby mohla dělat budoucímu muži sekretářku

kos TN.cz

Diskuze

Nejvíce hodnocené komentáře:

19.6. | 15:43 Roman
7
Milá redakce, prezident Zeman, ale peníze státu dá. Vy nedáte ani korunu. Takže ...
19.6. | 17:48 rbursik
-5
nemá zaqplacené voilby asžije asi z toho co mu lidi dají
20.6. | 08:04 marcela vostrovská
0
Náhlasit nevhodný komentář
Nač to dramatizovat, tak si dělá legraci.
20.6. | 05:40 Marie Zimová
0
Náhlasit nevhodný komentář
ladyaiv: Možná bude naše přání vyslyšeno a začnou také přispívat na státní dluh. To je asi ten důvod, proč chce Kalousek zvednout plat ústavním činitelům o 27%...chacha
19.6. | 20:51 ladyaiv
4
Náhlasit nevhodný komentář
nevěřím, že by na ni šetřil až tak. byl to jen vtípek. ale jsem ráda, že ze svého platu pomůže státu. ještě kdyby to tak udělali poslanci a senátoři a všechni ti z ministerstev co mají nadprůměrný plat.
19.6. | 19:44 Petr Kymla
-2
Náhlasit nevhodný komentář
Možná má výčitky svědomí. Za jeho vlády byl prodán dluh Ruska vůči nám, z dob budování socialismu, společnosti Falkon Capital, za 750 miliónů dolarů. Nyní Rusko zaplatilo Slovensku 1,7 miliardy dolarů, mi bychom dostali nyní částku ve výši přesahující 3 miliardy dolarů. Kolik je korun za 2,5 ...
19.6. | 17:48 rbursik
-5
Náhlasit nevhodný komentář
nemá zaqplacené voilby asžije asi z toho co mu lidi dají
19.6. | 17:33 Pavel Gabriel
4
Náhlasit nevhodný komentář
Bravo Nova! Zase jeden exklusivní bulvární článek od vašeho vynikajícího redaktora, píšícího pod značkou "kos". Vyřiďte mu můj obdiv a kupte mu kachny. Ty on rád.
19.6. | 17:09 kalnormin1
3
Náhlasit nevhodný komentář
petr2223: máš nějaké důkazy a nebo to máš od velkého guru číra ?
19.6. | 17:09 optimas
2
Náhlasit nevhodný komentář
petr2223: já bych spíše řek že šmejd a prase jseš ty. Ubožáku
19.6. | 17:00 rbursik
-3
Náhlasit nevhodný komentář
nemá zaqplacené voilby asžije asi z toho co mu lidi dají
19.6. | 16:55 petr korinek
-3
Náhlasit nevhodný komentář
Že Zeman je skrblik to se vi už od začatku když byl poslanec a hned premier .Vždyt ani na sveho syna nedal nic navic a to neměl malej peniz .je to mšmejd naroda a ostudu už zudělal ne malou v květnu .praase
Obchodní sdělení

Bohemia Apple