Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 10. 5. 2014
Ďábelský plán?

Zpověď expřítele Bartošové hraběte Martucciho: Rychtář je jasným viníkem!

Zdroj: Prásk!

Domenico Martucci, expřítel Ivety Bartošové, se v exluzivním rozhovoru pro Prásk! svěřil s tím, co cítí po smrti své bývalé lásky. Je přesvědčen, že viníkem je také Ivetin manžel Josef Rychtář. Podívejte se na to, co říká nejen o Rychtáři, ale také o dopisu pro Artura, bitkách a dalších událostech, které se staly po smrti Ivety.

Ačkoliv se už dávno rozešli a Iveta Bartušová se pak ocitla v náruči Josefa Rychtáře, za kterého se loni na podzim i v dala, Domenico Martucci stále nemůže na svou bývalou lásku zapomenout. Z její smrti je zdrcený a možná dokoncedaleko více než její manžel Rychtář. V exkluzivní zpovědi pro Prásk! ho dokonce obvinil z toho, že se na smrti Ivety velkou měrou podílel a dokonce naznačil, že to bylo vše součástí ďábelského plánu, jak se dostat k Ivetině vile v Uhříněvsi a tamtiémám z Ivetiných písní.
 

O dopisech
 

"Jestli se mě ptáte: Je Rychtář viník? Řeknu jen tohle a jsou to jen fakta. Za čtyři dny od její smrti zvládl: zfalšovat dopis pro Artura. A to musel přiznat, protože novináři zjistili, že datum na dopise je jiné. Nemluvím o tom, že ten dopis je soukromé vlastnictví Artura a neměl ho, co ukazovat novinářům. Nedivil bych se, kdyby zfalšoval i ten druhý dopis. Proto se tak bál, když mu ho policie sebrala!"
 


O bitkách v Uhříněvsi

 

Zorganizoval také fingovanou bitku před barákem, kdy ho zbil údajný fanoušek Ivety. Je úplně jasné, že je to fingované, protože co dělal jeho syn? Ťukal do telefonu. Udělal to všechno, aby vzbudil lítost. Zvládl samozřejmě i zmlátit Macuru, také před barákem. Vesele opilý jít v noci na procházky. Tohle je pro pana Rychtáře pieta?"
 

O výhružných SMS zprávách
 

"V neposlední řadě mi poslal výhružné zprávy a vyhrožoval mi v telefonátech."
 

O telefonátu s Rychtářem
 

"Několik hodin po smrti Ivety mi volal a byl naprosto klidný. I když mu před tím zemřela manželka po vlakem. Nevím, nevím, co k tomu říct!"
 


O pohřbu Ivety

 

"Nejnechutnější, co udělal a jak se vykašlal na city Artura a rodiny Ivety, je to, že chtěl mít posledních pět minut slávy, na veřejném pohřbu. I když všichni řekli, že by měl být soukromý. On řekl, ne, že musí být veřejný. A proč? Protože chce mít ještě slávu."
 

O podílu Rychtáře na smrti Ivety
 

"Všechna tyto fakta ukazují, že je bez diskuze, morálním viníkem smrti Ivety. To ovšem neznamená, že tomu tak je podle zákonů. Podle zákonů je také viník a to podle paragrafu 144 trestního zákona. On věděl, že Iveta se chce zabít už čtyři dny předtím a nic neudělal. Tohle je trestné. Takže on je viník."
 


O Rychtáři

 

"On je nemocný člověk. Když někomu zemře manželka, tak je normální, že se zavře doma a neposkytuje žádné rozhovory! Ale on dělal rozhovory, tiskovky. To mi hlava nebere."
 

O svatbě Ivety s Rychtářem
 

"Minulý rok se Iveta pokusila o sebevraždu a Rychtář ji pomohl. Ale to jen proto, že ještě nebyli manželé. Vše tak vypadá jako nechutný plán."
 


O svých výčitkách

 

"Mrzí mě, že jsem ji v Itálii neudržel déle. Paní Korková z policie z Prahy 4 mi řekla, schovejte Ivetu, protože Rychtář není normální. Dělá strašnou komedii s médii. Iveta se chtěla léčit, ale bohužel se stalo to, co se stalo. Rychtář se mi násilně dobýval do domu. Ještě před tím však Iveta souhlasila s léčením, které by platil můj otec. Jenže proč odjela nakonec s Rychtářem? Na tuto otázku ale nesmím odpovídat, protože budu vypovídat kvůli tomu na policii."

 

ČTĚTE TAKÉ:

Má Artur Štaidl nárok na sirotčí důchod?

Strach Ivety Bartošové: Děsil ji vlastní dům

TN.cz

Diskuze

Nejvíce hodnocené komentáře:

10.5. | 13:12 nichts obernichts
5
At jsou panove Martucci/Macura jakykoli ... priznejme si, ze to byli z jejiho ...
10.5. | 11:12 bogorovnyj
-2
rafael7: to jistě ne, tu starou kostru ani urazit nejde :D
10.5. | 22:58 alexandria465
0
Náhlasit nevhodný komentář
Rychtář chce být zviditelněný,mediální hvězda a sousto pro media a bulvár,už at je po všem a Ivetce dají pokoj ,vždyt tu je syn Artur,byla to jeho maminka,Arture úpřímnou soustrast a drž se
10.5. | 22:53 alexandria465
0
Náhlasit nevhodný komentář
Se zájmem jsem si to poslechla,Domenico mám úplně stejný názor,NEJDE O FANATISMUS,ALE ALE SPRAVEDLNOST MUSÍ VYJÍT NA POVRCH R YCHTÁŘ MUSÍ BÝT TVRDĚ POTRESTÁN,JE VINÍK I JEHO SYN JAN
10.5. | 14:55 nichts obernichts
0
Náhlasit nevhodný komentář
Musim se opavit z 10.5.2014 13:08 >>> v Cesku je 100% vyplaceni mozne. hvizdot 10.5.2014 12:53 > palec nahoru. Zdroj Blesk: „Životní pojistku pojišťovna vyplácí i v případě sebevraždy, pokud ovšem pojištění trvalo déle než dva roky,“ dodává Anna Ramajzlová z ING ...
10.5. | 14:01 hvizdot
1
Náhlasit nevhodný komentář
kamixy, stačí si jen vzpomenout jak mu podkuřovali,,, vždycky chtěli udělat z IB trosku. To byl jejich zisk. Jak se mohli na té štvanici s tím poctivcem podílet. Fakt je, že kvalita našeho bulváru je tristní. Kromě toho, že neznají meze a konflikty vyvolávají, tak jejich schopnost napsat něco s ...
10.5. | 13:40 kamixy
3
Náhlasit nevhodný komentář
A nebyla to náhodou tv nova, která s Rychtářem loni Ivetu v Itálii hledala? Nebyla z toho denně ve zprávách reportáž? Nevysílali jste o tom speciály? Rodina Martucci jí chtěla pomoct, když jí v zuboženém stavu přebírala od Macury. Zajistili jí lékařské vyšetření a plánovali podniknout další kroky. ...
10.5. | 13:26 Rafael Komorous
0
Náhlasit nevhodný komentář
samaritaner: ano, jejich cíl byl jediný - ZVIDITELNIT SE !
10.5. | 13:25 hvizdot
0
Náhlasit nevhodný komentář
no každopídně je Rychtář akční a rychlý podnikatel. nebudu to tu komentovat, abych nebyl vypískán. Je dobře že tyhle věci lezou na světlo, snad se některým v palicích rozsvítí. Takový dobrák ten Rychtář. Je mi líto že jsem pohlaví muž a nemůže mě pojmout za manželku. Ach jo tolik lásky by mě dal.
10.5. | 13:12 nichts obernichts
5
Náhlasit nevhodný komentář
At jsou panove Martucci/Macura jakykoli ... priznejme si, ze to byli z jejiho okoli prave oni, kteri projevovali urcity zajem Ivete zdravotne pomoct. Zduraznuji, ze zde pisi o Cili a ne okolnostech.
10.5. | 13:08 nichts obernichts
1
Náhlasit nevhodný komentář
S pojistkou bychom si nemeli moc lamat hlavu: Neznam zivotni pojisteni pro pripad sebevrazdy. Ale nejsem pojistovak Takze by se melo vyplatit pouze to, co do toho bylo investovano a to -doufejme- Arturovi. Mela byt uzavrena ve Staidlove dobe.
10.5. | 12:53 hvizdot
-1
Náhlasit nevhodný komentář
pan tulipan- pokud se pojistka platí dostatečně dlouho, minimálně 2 roky, je vyplacena