Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 11.9. 2012 21:26
kauza chlípného lékaře

Barták vypil až šest lahví vína denně a chtěl sex, řekla asistentka placená jako prostitutka

Zdroj: Televizní noviny

Obžalovaný lékař Jaroslav Barták podle dnešní výpovědi svědkyně Martiny R. běžně pil pět až šest sedmiček vína denně, měl problémy s erekcí a vyžadoval neobvyklé sexuální praktiky.

Před senátem Městského soudu v Praze dopoledne vypovídala další svědkyně, která pracovala pro obžalovaného lékaře Jaroslava Bartáka. Osmadvacetiletá Martina R. vyprávěla o bizarních zážitcích se svým zaměstnavatelem.
 

"Chtěl neobvyklé praktiky, jako například anál. Ten jsem později odmítla, protože mě natrhl. Taky požadoval pissing," řekla svědkyně s tím, že v Tunisu se ji pokusil nahý utopit ve vířivce.
 

Žena při výpovědi přiznala, že s Bartákem měla dobrovolný placený poměr. Sexuálně se mu věnovala každé úterý. S ostatními asistentkami si potom povídaly, že měl potíže s erekcí.

 

 

Podle ženy Barták v práci vypil pět až šest litrů vína denně a vedení polikliniky vědělo, co s asistentkami dělal. Na zaměstnankyně křičel, zamykal je a bil.
 

Lékař čelí obvinění ze spáchání trestných činů, převážně se sexuálním motivem, ale také z vydírání, ublížení na zdraví, vyhrožování či omezování osobní svobody. V případě odsouzení mu hrozí až 12 let vězení. Proces byl přerušen a  bude pokračovat v příštích dnech.

hel tn.cz / Mediafax