Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 5.8. 2011 13:27

Český motorkář na HARLEYI SE VÁŽNĚ ZRANIL V BAVORSKU!

Harley Davidson XL883L SuperLow
Zdroj: Oficiální zdroj
Motorkář se vážně zranil v Bavorsku. Ilustrační foto

Český motorkář se vážně zranil v Bavorsku, asi nedodržel bezpečnou vzálenost.

Český motorkář se vážně zranil při nehodě, která se stala ve čtvrtek večer v německé spolkové zemi Bavorsko. Píše to v pátek portál salzburg24.at.

 

Pětatřicetiletý Čech havaroval kolem 20. hodiny se svým strojem Harley-Davidson na silnici B21 v úseku mezi městem Bad Reichenhall a obcí Unterjettenberg na jihovýchodě Bavorska.

 

Policie sdělila, že za nehodu patrně může malá vzdálenost, jakou Čech udržoval při jízdě za dvěma německými motocyklisty. Jeden z nich totiž pokračoval v cestě po silnici, zatímco druhý odbočil doprava na parkoviště.

 

Na to Čech zareagoval pozdě, prudce zabrzdil a jeho motorka dostala na kluzké vozovce smyk. Těžký stroj přepadl na pravou stranu a způsobil jeho majiteli vážná zranění na noze. Jejich povahu portál neupřesnil.

 

Motocyklisté českému řidiči okamžitě poskytli první pomoc a přivolali záchranáře. Operační středisko v Traunsteinu vyslalo na místo nehody záchranný vůz Červeného kříže s pohotovostním lékařem. Sanitka pak Čecha převezla do krajské nemocnice v Bad Reichenhallu.

 

Hmotnou škodu na motocyklu vyčíslili policisté na tisíc eur, to je přes 24 000 korun.

Pro tento prvek stránky je nezbytný plugin flash.

 

 

Mediafax