Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 27.8. 2012 06:16
Nehoda u Unhoště

Dva mladí muži v Saabu bourali do stromu, pro jednoho letěl vrtulník

Nehoda Saabu u Unhoště
Zdroj: Mediafax
Nehoda Saabu u Unhoště

Vážná zranění dvoučlenné posádky osobního vozu si vyžádala havárie červeného Saabu u Unhoště na Kladensku. Auto zatím z nezjištěných příčin vyjelo mimo komunikaci a narazil do stromu.

Jednoho z pasažérů musel do nemocnice přepravit vrtulník letecké záchranné služby, zjistila na místě agentura Mediafax.
 

"Událost byla přijata ve 20:28. Na místo byla vyslána profesionální jednotka hasičů z Kladna s jedním zásahovým vozidlem a vyšetřovatelem požárů. Jako posilová jednotka byli povoláni dobrovolní hasiči z Unhoště. Jednotky byly na místě nehody ve 20:39," uvedl vyšetřovatel HZS Středočeského kraje nadpraporčík Jiří Pospíšil.

 

Vozidlo při příjezdu hasičů leželo na střeše a podle slov vyšetřovatele se v něm nacházel zaklíněný těžce zraněný cestující. Druhá těžce zraněná osoba byla mimo havarovaný vůz. Po stabilizaci jejího zdravotního stavu byla letecky transportována do nemocnice. Podle dostupných informací se jednalo o mladé muže ve věku 20 - 25 let.

 

Muže, který zůstal po havárii zaklíněný ve voze, museli hasiči pomocí hydraulického nářadí vyprostit. "Zásah byl komplikovaný tím, že byla již tma a místo se muselo nejdříve osvětlit. Další komplikaci při vyprošťování tvo

Mediafax
Reklama