Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Obchodní sdělení

NIČÍTE SI NEHTY LAKOVÁNÍM?

Aktualizováno 6.1. 2012 10:15

Dva sražení chodci na Ostravsku, žena zraněním podlehla

řidič srazil ženu na přechodu
Zdroj: Mediafax
Ilustrační foto

Hned dvě nehody, při kterých byl autem sražený chodec, se staly v pátek ráno na Ostravsku. Ženu v Ostravě auto usmrtilo, uvedla policejní mluvčí Gabriela Holčáková.

V Ostravě ve Frýdecké ulici ve směru od Vratimova osobní auto srazilo chodkyni. "Po přechodu pro chodce měla jít skupinka chodců a pravděpodobně za nimi šla také osmapadesátiletá žena. Šestadvacetiletý řidič Fabie zřejmě náležitě nesledoval situaci v silničním provozu a ženu srazil. Chodkyně utrpěla závažná poranění, kterým později podlehla," uvedla Holčáková.
 

Ve stejnou dobu, tedy kolem sedmé hodiny ráno, srazilo auto chodce na přechodu v Karviné v ulici Osvobození. Podle prvních informací se přecházející chodec zranil jen lehce.

 

ČTĚTE TAKĚ:

ON-LINE: Závěje uzavřely silnice! Silný vítr vyvrátil stromy

 

Sražená žena v Praze

 

Sedmatřicetiletou ženu srazilo v pátek ráno na pražském Smíchově osobní auto, s úrazem hlavy ji sanitka převezla do nemocnice. Informace Mediafaxu potvrdila mluvčí pražské záchranné služby Jiřina Ernestová.

 

Nehoda se stala po půl deváté ráno poblíž zastávky autobusu v Holečkově ulici.

 

"Sedmatřicetiletou ženu jsme s úrazem hlavy převezli do motolské nemocnice," potvrdila mluvčí pražské záchranné služby Jiřina Ernestová.

 

Příčiny a okolnosti nehody zjišťuje policie, odstraňování jejích následků blokovalo provoz přibližně hodinu.

 

Pro tento prvek stránky je nezbytný plugin flash.

tn.cz / Mediafax