Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 31. 1. 2012

HRŮZA! Řidič vytlačil jiné auto ze silnice a ujel

Muž vytlačil svým autem ze silnice jiné vozidlo. V něm seděli tři lidé, kteří se vážně zranili. Pachatel z místa nehody ujel. Policie hledá svědky, možná můžete pomoct i vy!

Po řidiči černého vozu VW Passat Combi pátrají jihlavští dopravní policisté. Jak agentuře Mediafax sdělila v úterý mluvčí jihlavské policie Jana Kroutilová, řidič zřejmě vytlačil ze silnice auto, ve kterém se zranili tři lidé.

 

Nehoda se stala v pondělí odpoledne mezi Studnicemi a Telčí na Jihlavsku. „Dosud nezjištěný řidič passatu černé barvy jel po silnici ve směru na Telč. Za ním jel ve stejném směru Ford Focus, který ho začal předjíždět. V té době začal řidič vozidla Passat předjíždět automobil před sebou a došlo k bočnímu střetu obou vozidel,“ popsala nehodu Kroutilová.

 

Ford, kterého řidič passatu vytlačil ze silnice, vyjel do lesa a převrátil se na střechu. "Při nehodě se ve fordu zranili čtyřiačtyřicetiletý řidič a dva spolujezdci. Řidiče ošetřil lékař na místě. Oba spolujedoucí, pětatřicetiletá žena a jedenáctiletý chlapec, byli převezeni na ošetření do nemocnice," dodala Kroutilová.

 

Řidič passatu z místa ujel a policisté po něm pátrají. Jen škoda na fordu se totiž vyšplhala na devadesát tisíc korun, další škodu počítají lesníci na poničených stromech. „Žádáme občany, kteří by mohli policistům poskytnout informaci směřující ke zjištění totožnosti neznámého řidiče, aby se přihlásili na tísňové lince 158,“ dodala policejní mluvčí.

klab tn.cz / Mediafax