Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 28.5. 2011 18:05

Zfetovaný Švýcar jel po R10 V PROTISMĚRU! Smetl devět aut!

Zdroj: TV Nova

Po rychlostní silnici R10 od Mladé Boleslavi jel řidič v protisměru, zavinil několik nehod. Před policisty utekl na letiště.

 

V protisměru jel v sobotu před polednem po rychlostní silnici R10 od Mladé Boleslavi řidič luxusního sporťáku Mitsubishi a zavinil tak několik dopravních nehod. V Praze ho zadrželi policisté.

 
Vozidlo v protisměru zaznamenali podle informací mluvčího policisté z dopravního inspektorátu z Mladé Boleslavi na 63. kilometru a začali ho pronásledovat. Mezitím řidič ohrozil několik aut, která - ve snaze se mu vyhnout - havarovala. "Počty dopravních nehod se rozcházejí, ale zřejmě jich bylo devět," řekl mluvčí středočeských policistů Jakub Vinčálek.
 
Na rychlostní silnici R10 ve směru na Turnov zaznamenali policisté čtyři vážné nehody. Na 14. kilometru u Brandýsa nad Labem je hlášena havárie osobního vozidla, na 20. kilometru u Tuřic vyletělo osobní auto mimo komunikaci a skončilo na střeše a na 26. kilometru u Benátek nad Jizerou skončilo na střeše další vozidlo, mělo by jít o ford focus. Na 29. kilometru skončil automobil v příkopu. Není také vyloučeno, že u některých nehod bylo poškozeno více vozidel.
 
"Pražští policisté byli požádáni o spolupráci při zadržení řidiče. Nakonec ho zadrželi mladoboleslavští policisté," řekla Mediafaxu pražská policejní mluvčí Eva Miklíková.
 
Při vjezdu do Prahy mu došel benzín. Vyběhl proto z auta směrem k vojenskému letišti v Kbelích. Tam přelezl plot a teprve poté ho policisté lapili. Podle všeho byl pod vlivem drog.
 
"Čtyřiatřicetiletý cizinec z vozu značky Mitsubishi bílé barvy utekl a zadrželi ho ve Kbelích v prostoru letiště. Podle prvotního zjištění byl pod vlivem psychotropních a omamných látek nebo alkoholu. Byl převezen na ošetření do pražské nemocnice a s největší pravděpodobností bude vyšetřován policisty v Mladé Boleslavi," vysvětlil Vinčálek.
 
Podle zdroje Mediafaxu jde o cizince ze Švýcarska. U všech havárií zasahovali policisté, záchranáři a u některých i hasiči.

 

 

 

Mediafax

Diskuze

30.5. | 13:20 rremi
0
Náhlasit nevhodný komentář
Já jsem ho potkal, když jsem jel v levém pruhu a přede mnou jela dodávka. Ta rychle uhnula, takže jsem ho skoro neviděl a stihl jen trochu cuknout volantem doprava. Podruhé jsem se narodil a doufám, že tohle už nezažiju. Když vidím ty fotky na odkazu níže, co je to za kripla, tak fakt žasnu, co ...
30.5. | 09:21 kosticka71
0
Náhlasit nevhodný komentář
My jsme ho potkali na 34 km, když jsme jeli na Prahu, bylo to o kousek, jel dost rychle a v tu chvíli i nesvítil a ještě bílá barva!
29.5. | 18:06 peha655
0
Náhlasit nevhodný komentář
Divím se,že se nikde nepíše,že ten magor jel už v protisměru z MB na Turnov,to nebyla náhoda,ale úmysl.Vyřítil se proti mě při předjíždění v mém levém pruhu.
29.5. | 10:59 sany1
0
Náhlasit nevhodný komentář
na místě zastřelit a vykuchat !!!
29.5. | 09:36 Bohumír Trnka
0
Náhlasit nevhodný komentář
Teď by si zjistil. kolik by náš člověk dostal za podobné jednání ve Švýcarsku a vysolil mu totéž nebo víc, aby to náhodou neskončilo omluvou a propuštěním.
28.5. | 21:24 Tomáš P
0
Náhlasit nevhodný komentář
http://www.bazeny.us/fotogalerie/pirat-z-d11.html tak tahle vypadá
28.5. | 20:59 sv007
0
Náhlasit nevhodný komentář
Od Bezděčína jedno policejní auto, na Černém mostě už jme byli ve třech vozech a kdyby se nerozhod utíkat do polí, tak by jsme se sním opravdu asi naháněli někde po praze, opravdů štěstí že to nedopadlo ještě hůř.
28.5. | 20:55 sv007
0
Náhlasit nevhodný komentář
Tak ten švícar si držel rychlost mezi 170 a 180 km/hod., já viděl celých pět nehod v přímém přenosu a pak jeho let na Černém Mostě, štěstí že to dopadlo jen takhle lehce. Nu co dodat k technice, škrty jsou škrty a musíme se zpokojit s tím co máme.
28.5. | 18:24 Vilém Mařík
0
Náhlasit nevhodný komentář
Zdrogovaný švýcar těžko jel jako magor jenom proto,že zde není dálniční oddělení. Jediná možnost jak takového magora zastavit je uzavřít dálnici a zátaras udělat ze dvou bagrů,kamionu nebo vojenských náklaďáků,např z posádky ve Staré Boleslavi.
28.5. | 16:12 Jan
0
Náhlasit nevhodný komentář
hans4: To bude tím, že na celé R10 (Liberec až Praha) není jediné oddělení dálniční policie... jinak řečeno tuhle "dálnici" nikdo nehlídá. Žádné passaty, žádná mondea, ani oktávky či motorky, zkrátka nic... Dálniční oddělení mělo vzniknout v Liberci, leč nejsou peníze... Nicméně i ...
Obchodní sdělení

Vy rozhodujete, my pomáháme