Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 2. 2. 2011

Srážka náklaďáku a osobáku na Vsetínsku. Na vozovce 40 litrů nafty!

Dopravní nehoda se stala ve středu ráno na silnici I/57 mezi Vsetínem a Valašským Meziříčím, z nabouraného nákladního auta vyteklo na vozovku asi 40 litrů nafty.

Policejní mluvčí Lenka Javorková agenturu Mediafax informovala, že srážka s osobním autem si vyžádala i jedno lehčí zranění.Nehoda se stala poblíž vsetínské místní části Poschla a na vině je zřejmě osmačtyřicetiletý řidič nákladního auta Renault z Horní Lidče. Ten jel od Vsetína na Valašské Meziříčí a chtěl odbočit vlevo do části Poschla. Nedal ale přednost protijedoucí řidičce Škody Felicia z Ratiboře.
 

ČTĚTE:

Ve Voďnanech se srazily vlaky. Při nehodě zemřela jedna žena"Žena se snažila brzdit, ale střetu už nezabránila a narazila přímo do nádrže nákladního auta. Z proražené nádrže vytekla nafta," konstatovala Javorková. Náklaďák navíc ještě narazil do osobního auta Citroen, které stálo na výjezdu do křižovatky.Řidička škodovky utrpěla podle Javorkové velký šok a lehké zranění. Sanitka ji odvezla do nemocnice.

 

Na místě zasahovaly všechny složky Integrovaného záchranného systému. Na autech vznikla škoda za necelých 80 tisíc korun.

 

 

tn.cz / Mediafax