Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 1.9. 2012 07:53
neštěstí u přechodu

Tragédie na Proseku! Dívku (†14) zabilo na chodníku auto

Obrovským neštěstím skončila včera odpoledne srážka tří aut v pražských Vysočanech. Jedno z nich po nárazu skončilo na chodníku, kde zabilo 14letou dívku.

Život 14leté dívky si v pátek odpoledne vyžádala vážná dopravní nehoda v pražských Vysočanech.
 

Na křižovatce ulic Vysočanská a Jiřetinská se srazily tři osobní vozy. Jak zjistila agentura Mediafax na místě nehody, jedno z aut se po nárazu vylétlo na chodník, kde se chystala právě přecházet silnici mladá dívka.
 

Auto dívku srazilo a mladá slečna utrpěla vážná zranění. Přestože se jí rychle snažili kolemjdoucí pomoct, zraněním podlehla.
 

"Jako první na místo dorazili policisté, kteří vyprostili zaklíněnou chodkyni, i přes veškerou snahu však na místě zemřela," dodala policejní mluvčí Eva Kropáčová.


Může za to řidička?


Jedno z havarovaných vozidel patřilo bezpečnostní službě, která převáží peníze. Auta navíc při nehodě porazila semafor, s jeho odstraněním pomohli specializované firmě přivolaní hasiči.
 

Podle prvotních poznatků způsobila nehodu žena, která při jízdě na zelenou nedala přednost protijedoucímu vozidlu. Do těchto dvou aut následně narazilo ještě třetí osobní vozidlo.
 

Přesné příčiny a okolnosti i nadále vyšetřují policisté, kteří se zároveň obrací na veřejnost s prosbou o pomoc. "Hledáme svědky, kteří nehodu viděli, aby se neprodleně ohlásili na linku 158," doplnila Kropáčová.

Není to bohužel jediná dnešní smrtelná nehoda. U Písku zemřel starší muž v trabantu. Více si přečtěte tady.

vrl tn.cz / Mediafax

Diskuze

2.9. | 17:56 Franta
0
Náhlasit nevhodný komentář
>petrzh: Když su nalitej, tak jedu zásadně na in-lajnech, je to rychlejší než ve stejném stavu na kole, můžu klidně po chodníku a policajti ožralému bruslařovi pokutu dát nemůžou. To ale jaksi odbíháš od tématu článku...
2.9. | 08:33 Petr Krejcar
-1
Náhlasit nevhodný komentář
Bože, ty jsi v.ů.l To jsme se ti tady snažili celou dobu vysvětlit, že ani jako chodec nejsi v bezpečí a ty jsi na to teď najednou přišel. Jinak si na tebe dost často vzpomenu s těma tvýma kecama, že na kole můžeš jet i nalitej. Ano, můžeš, o papíry sice nepřijdeš ( i když u tebe je to jedno), ale ...
31.8. | 23:12 Franta
8
Náhlasit nevhodný komentář
Člověk se nemůže cítit bezpečně už ani jako neúčastník silničního provozu, což je opravdu smutné. Já být na místě rodičů, tak tu ženskou na místě zabiju a s klidným svědomím si půjdu sednout...