Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 22.10. 2011 20:56

TRAGICKÁ NEHODA! Po nárazu auta do stromu zemřeli TŘI MLADÍ LIDÉ!

Zdroj: TV Nova

Řízení auta nezvládl v noci z pátku na sobotu devatenáctiletý řidič auta. U Pomezí na Svitavsku auto vyletělo ze silnice a v plné rychlosti narazilo do stromu. Na místě zemřel devatenáctiletý řidič auta i jeho dvě spolujezdkyně. Další dva lidé byli těžce zraněni.

K tragické nehodě došlo v jednu hodinu po půlnoci z pátku na sobotu. V autě, které jelo zřejmě ve směru od Poličky, cestovalo pět mladých lidí. Poblíž obce Pomezí však havaroval. "Osobní automobil z dosud nezjištěných příčin vyjel mimo komunikaci, a narazil do stromu," uvedla mluvčí policie Anna Štegnerová.

ČTĚTE TAKÉ:

Linkový autobus srazil chlapce NA PŘECHODU PRO CHODCE! Policie hledá svědky


Náraz byl tak silný, že auto bylo naprosto zničeno. Ve vraku zemřel řidič i dvě mladé dívky, další dva mladíci utrpěli těžká zranění. K nehodě se okamžitě sjeli záchranáři, kteří vážně zraněné mladíky transportovali do Fakultní nemocnice v Hradci Králové.

PODÍVEJTE SE NA ZÁBĚRY Z NEHODYJeden ze spolucestujících bojuje o život v pardubické nemocnici. "Pacient má závažné mozkolebeční poranění. Je na anesteziologicko-resuscitačním oddělení," sdělila mluvčí nemocnice Alice Štrajtová.

 

PODÍVEJTE SE:

Drsná nehoda monstertrucku

 


V královéhradecké nemocnici se podařilo stabilizovat dalšího zraněného z tragické nehody. "Zdravotníci už ho mohli dokonce přeložit na normální oddělení," řekl mluvčí nemocnice Zdeněk Tušl.


Jak k nehodě došlo vyšetřuje policie, která nechala odtáhnout zdemolované auto na expertizu. Ta má určit, zda příčinou nehody nemohla být technická závada na automobilu.

 

Podle policejní mluvčí Anny Štegnerové se jedná o nejtragičtější nehodu na Svitavsku od začátku tohoto roku. Letos v okrese zemřelo na silnicích už deset lidí.

 

 

 

tn.cz / Mediafax

Diskuze

Nejvíce hodnocené komentáře:

22.10. | 23:43 josef Zdanek
1
Duvodem teto nehody je technicka zavada v mozku tohoto magora.
24.10. | 07:09 Petr Škrabal
-1
Je to děs! Není to tak dávno (1.10.2011) mi jeden 19-ti letý, nazvěte si jej ...
25.10. | 15:33 Michal .....
1
Náhlasit nevhodný komentář
Život je jako svíčka..Shasne když ho nejvíce potřebujete...R.I.P...Jiříku....
25.10. | 15:21 Michal .....
-1
Náhlasit nevhodný komentář
Ty v** vy ste takový kreteni...Jirka byl jeden z nejlepších lidí...On to neudělal schválně...Kdyby se to stalo některýmu z vašich přatel taky byste takový hovadiny psali jakej je ...atd..?? Zamyslete se tady píšete..
24.10. | 07:09 Petr Škrabal
-1
Náhlasit nevhodný komentář
Je to děs! Není to tak dávno (1.10.2011) mi jeden 19-ti letý, nazvěte si jej jak chcete, zabil bráchu nad Rájcí Jestřebí. Do dnes se z toho nemůžu, nemůžeme, nejen naše rodina, ale protože měl spoustu známých, byl učitelem na průmce v Jedovnicích, takže mnoho lidí vzpamatovat. Přesně vím co cítí ...
23.10. | 22:24 Milena .....
0
Náhlasit nevhodný komentář
19letý no odježděno asi moc neměl,když neví jak má jet!Jsou to machři,každý den to vidím na silnici!Dnes vyleze z autoškoly a hned do rychlého auta!A hlavně nabrat kámoše a machrovat!
23.10. | 17:15 euro3
0
Náhlasit nevhodný komentář
herdekfilek: souhlas na sokolovsku,varsku a chebsku je situace obdobná jízda podle středové čáry při odbočování vlevo stojí šikmo atd. !!!!!!!!
23.10. | 14:32 radek
0
Náhlasit nevhodný komentář
Ničemu se nedivím. Na místě není ani stopa po brždění! V tu dobu byla mlha, že se nedalo jet 40km/H viditelnost 30m! Kdo ví co měl řidič pod kůží nic bych nedal za to že byl opilý! A nehledě na to, že v Poličce dají řidičák každýmu kdo má díru do pr... když to vidím co vyjelzá v Poličce a v ...
22.10. | 23:55 josef Zdanek
0
Náhlasit nevhodný komentář
Dovedu si živě představit plne auto 19letych blbečku,jak se hecují kdo je větsí king.Toto je dusledek.Takovemu volovi patří tak max. šlapací autíčko.
22.10. | 23:47 josef Zdanek
0
Náhlasit nevhodný komentář
Jen at se ty blbečci vymlatí,svět je už přelidněn.
22.10. | 23:43 josef Zdanek
1
Náhlasit nevhodný komentář
Duvodem teto nehody je technicka zavada v mozku tohoto magora.
22.10. | 23:19 petne
0
Náhlasit nevhodný komentář
MOC SMUTNÉ!!!Upřímnou soustrast pozůstalým,taky hodně síly v boji s tímto zármutkem...