Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 8.9. 2012 17:10
Vše si najde svého kupce

Prsa nabídnu jako reklamní plochu za 150 Kč: Mikroslužby jsou tu!

Sex
Zdroj: isifa.com
Prsa jako reklamní plocha?

Za 150 Kč budu předstírat, že jsem tvůj partner. Za 150 Kč si napíšu vzkaz na svá prsa. To jsou nabídky mikrotrhu. O co jde?

Do České republiky dorazil z USA fenomén mikrotrhu. Jedni nabízí za nízké ceny své služby, druzí je využívají. O co přesně jde? Nebojte se, zdaleka nejde o erotické služby, kterými je internet zahlcen. Ale o způsob, jak si vydělat pár stovek.
 

Princip je jednoduchý, jeden nabízí svou mikroslužbu a druhý o ni projeví zájem. Nejde o horentní sumy, ale o pár drobných do peněženky. A o to jde.
 

Například na webu stovkomat.cz, kde je mikrotrh v plném proudu, najdete za 150 Kč spoustu drobných služeb, které jsou užitečné. Je tu třeba nabídka vytvoření propagačního videa, nebo zpracování daňového přiznání. Další lidé nabízí své fotografické služby, venčení psa, hlídání dětí a nebo napsání dopisu ve francouzštině. Vše za pár korun. 
 

Fenomén mikrotrhu je ale sám o sobě i velmi zábavný. Kdo by například nechtěl, aby mu najatý muž popřál krásné narozeniny ve starobylé velštině, že?   
 

V České republice mikroslužby najdete například na portálech manytu.cz, stovkomat.cz, kilerr.cz či stomanie.cz. To, co začalo jako legrace, zažívá obrovský rozmach. 

 

sta TN.cz