Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 12. 8. 2011

Američané natočili epizodu seriálu Zákon a pořádek podle případu Strausse-Kahna

Americká televize NBC natočila epizodu seriálu Zákon a pořádek podle kauzy bývalého předsedy Mezinárodního měnového fondu Dominiqua Strausse-Kahna. Informuje o tom v pátek agentura AFP.

V epizodě je obviněn světoznámý herec Franco Nero, který hraje vysokého italského představitele, ze sexuálního napadení. Zdroj seznámený s natáčením seriálu řekl magazínu TV Guide, že autoři scénáře se inspirovali případem Strausse-Kahna.
 

Epizoda by měla být vysílána ve Spojených státech 21. září.
 

Televize NBC se při tvorbě seriálu často inspiruje reálnými kriminálními případy, které přitáhly pozornost celého světa.

ČTĚTE TAKÉ:

Strauss-Kahn si neoddechne! Ze znásilnění ho viní novinářka!
 

Americké úřady obvinily dvaašedesátiletého Francouze Strausse-Kahna z toho, že 14. května nahý honil o třicet let mladší pokojskou ze západní Afriky Nafissatou Diallovou po newyorském hotelovém pokoji a pak ji nutil k orálnímu sexu.
 

Strauss-Kahn byl vzat do vazby, ale ve druhé polovině května byl na kauci propuštěn, jelikož soud vyjádřil pochybnosti nad důvěryhodností svědectví Diallové. Od té doby pobývá Strauss-Kahn pod nepřetržitým dohledem vybaven monitorovacím náramkem v bytě na newyorském Manhattanu.
 

Případ není uzavřen, termín dalšího slyšení byl určen na 23. srpna.

tn.cz / Mediafax
Reklama