Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 18.11. 2010 15:03

Část závěrečného dílu Harryho Pottera unikla na internet

Šestatřicetiminutový záznam z prvního dílu závěrečného filmu o čarodějnickém učni Harry Potterovi unikl na internet. Informuje o tom ve čtvrtek webový portál britské stanice BBC.

"Video bylo ukradeno a nelegálně umístěno na internet v úterý. Pracujeme na tom, aby bylo odstraněno," sdělila společnost Warner Bros, producent filmu.

 

"Záležitost vyšetřujeme a chceme žalovat lidi, kteří takto porušili zákon a zcizili majetek Warner Bros," uvedla společnost v prohlášení.

 

Zatím není jasné, jak se více než půlhodinový klip z filmu na internet dostal.

 

PSALI JSME:

Premiéra Harryho Pottera v New Yorku se povedla. Teď míří k nám

VIDEO: Připomeňte si všechny filmy o Harry Potterovi

 

První část sedmého a posledního filmu o slavném čarodějnickém učni s názvem Harry Potter a Relikvie smrti měla světovou premiéru teprve minulý týden v noci na pátek v Londýně.

 

Podívejte se na trailer k filmu Harry Potter a Relikvie smrti:

 

 

První část Relikvie smrti začíná ve chvíli, kdy se Harry, Ron a Hermiona vydávají na nebezpečnou výpravu, jejímž cílem je najít a zničit tajemství Voldemortovy nesmrtelnosti – viteály. Spoléhat musí jen sami na sebe a to víc než kdykoli dříve, protože jim už profesoři nepomohou a budou také bez ochrany profesora Brumbála. Navíc jsou mezi nimi temné síly, které se je snaží rozdělit. Dlouho obávaná válka se zlem začala, Voldemortovi smrtijedi kontrolují ministerstvo kouzel i Bradavice a terorizují a zatýkají všechny, kdo by se jim chtěl postavit. Stále přitom hledají: Harryho Pottera. Harryho jedinou nadějí je, že najde viteály dřív, než Voldemort najde jeho.

 

Snímek bude mít premiéru v Česku ve čtvrtek o půlnoci. Druhá část Relikvie smrti by měla být uvedena do kin v létě příštího roku.

 

Pro tento prvek stránky je nezbytný plugin flash.

tn.cz / Mediafax