Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 20.3. 2011 08:55

FOTOGALERIE: Českou Miss se stala Jitka Nováčková

Česká Miss 2011 - Jitka Nováčková
Zdroj: Mediafax
Českou Miss 2011 se stala Jitka Nováčková (na snímku).

V Hudebním divadle v Karlíně se v sobotu volila Česká Miss. Stala se jí Jitka Nováčková.

Jitka Nováčková se stala vítězkou České Miss, Denisa Domanská se pyšní titulem Česká Miss World a Šárka Cojocarová získala titul Česká Miss Earth. Finálovým večerem, který se uskutečnil v sobotu v pražském Hudebním divadle Karlín, provázela moderátorská dvojice Dara Rolins a Petr Vondráček.

 

Česká Miss 2011 - 6
Zdroj: Mediafax Česká Miss 2011

 

V úvodu slavnostního večera vystoupila loňská vítězka soutěže Česká Miss Jitka Válková, která zazpívala píseň Like a Virgin.

 

Česká Miss 2011 - 5
Zdroj: Mediafax Česká Miss 2011

 

Jednadvacetiletá studentka ze Svobodných Heřmanic, Šárka Cojocarová, se stala Českou Miss Earth.

 

Česká Miss 2011 - 4
Zdroj: Mediafax Česká Miss 2011

 

Titulem Česká Miss World se od sobotního večera pyšní osmnáctiletá studentka Denisa Domanská. Korunku dívce nasadila předsedkyně poroty Dagmar Havlová.

 

Česká Miss 2011 - 3
Zdroj: Mediafax Česká Miss 2011

 

Osmnáctiletou studentku Jitku Nováčkovou korunovala Českou Miss ředitelka soutěže Michaela Maláčová. „Myslím si, že ji čeká ohromná životní šance a jsem ráda, že jsme toho mohli být součástí,“ sdělila Maláčová. O vítězce České Miss rozhodli svými sms hlasy sami televizní diváci.

 

Česká Miss 2011 - 2
Zdroj: Mediafax Česká Miss 2011

 

Během show se diváci dočkali promenády v plavkách nebo přehlídky modelů z kolekce Oscara de la Renty.

 

Česká Miss 2011 - 1
Zdroj: Mediafax Česká Miss 2011

 

Během večera se kromě aktuálních uchazeček o korunku krásy představily v krátkých medajloncích vítězky minulých ročníků soutěží krásy, které se v Česku konaly po roce 1989. Ředitel TV Prima Marek Singer vyhlásil nejoblíbenější Miss v historii soutěží, kterou se stala Monika Žídková. „Titul v této soutěži ovlivnil můj život a ovlivňuje ho doposud. Co říci, moc si toho vážím. Jsem ráda, že mohu být součástí této krásy,“ řekla Žídková.

 

Hudební složku večera obstarali například zpěvák Richard Müller nebo kapela Toxique. Nechybělo i adrenalinové číslo v podání vítězů talentové soutěže Česko Slovensko má talent dua Dae Men.

 

Porotě předsedala bývalá první dáma Dagmar Havlová. Jako čestný člen poroty se představil italský lyžař Alberto Tomba. Finálový večer navíc uvítal i další speciální sportovní hvězdu, kterou byl belgický profesionální cyklista Eddy Merckx. Dále v porotě usedli italský šéfkuchař Emanuele Ridi, kadeřník Franck Provost, plastický chirurg Jan Měšťák nebo producent Jaro Slávik.

 

O titul královny krásy bojovaly Aneta Grabcová (18 let, studentka, Hodonín), Adéla Svobodová (19 let, studentka, Praha), Blanka Štramberská (20 let, studentka, Ostrava), Šárka Cojocarová (21 let, studentka, Svobodné Heřmanice), Tereza Dobrová (20 let, studentka, Praha), Dominika Opplová (20 let, studentka, Lhotka), Barbora Zelená (20 let, studentka, Chrudim), Lucie Klukavá (18 let, studentka, Ostrava), Kristýna Ječmenová (20 let, studentka, Brno), Jitka Nováčková (18 let, studentka, České Budějovice), Sabina Drljevičová (20 let, studentka, Karlovy Vary), Tereza Zunová (18 let, studentka, Praha), Denisa Domanská (18 let, studentka, Koryčany) a Andrea Kabická (21 let, studentka, Praha).

 

Soutěž krásy Miss ČR vznikla v roce 1989 pod názvem Miss Československo. Historicky první vítězkou se stala Ivana Christová. V roce 2005 založila Michaela Maláčová konkurenční soutěž Česká Miss. Její vítězky reprezentovaly Českou republiku na mezinárodních soutěžích Miss Universe a Miss Earth. V lednu 2010 získala Michaela Maláčová licenci na soutěže Miss World a Mr. World. V květnu loňského roku se Česká Miss sloučila s Miss ČR a pokračuje nadále pod názvem Česká Miss.

tn.cz / Mediafax