Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 6. 12. 2013
smrt hvězdy

Dojemné video: Tvůrci Rychle a zběsile natočili poctu Paulovi

Zdroj: YouTube.com

Tohle emotivní video vžene slzy do očí každému, i těm, kdo slavnou sérii filmů s Paulem Walkerem neviděli. Herce, který v sobotu 30. listopadu uhořel v porsche, na něm uctil štáb Rychle a zběsile.

Paul Walker zemřel na sedadle spolujezdce poté, co rudé porsche narazilo za podivných okolností do lampy a do stromu. S těžkými zraněními v něm uvězněný celou minutu čekal, než ho pohltí plameny.
 

Reklama

Na místě hororové nehody spontánně vznikl pomníček z květin, svíček a vzkazů, které tam denně nosí stovky zdrcených fanoušků.
 

Se smrtí herce se nedokáží srovnat jeho rodiče Cheryl a Paul, sestra Aimie, ani bratři Cody a Caleb. Zdrcené rodině, která sbírá síly na přípravu Paulova pohřbu s nimi pomáhá právě jeho kolega z Rychle a zběsile Tyrese Gibson. Kde a kdy se bude poslední rozloučení konat, ještě ale nebylo stanoveno.

 

 

Kolegové a štáb filmů Rychle a zběsile potom uveřejnili na své oficiální facebookové stránce toto dojemné video, sestříhané z epizod jednotlivých dílů, kterým na všemi oblíbeného herce s velkým srdcem vzpomínají.
 

hel TN.cz
Reklama