Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 5. 3. 2014
Novinky z televize

EXKLUZIVNÍ UKÁZKA. Dramatický porod v Ordinaci. Víme, co se narodí

V televizním seriálu Ordinace v růžové zahradě 2 se schluje k dramatickému porodu. V zítřejším díle se Lindě Kalinové (herečce Kateřině Pechové) narodí vytoužené miminko, které čeká s Jakubem Mázlem. Porod ale neproběhne bez problémů.

Jak samotnou scénu hodnotí herečka Kateřina Pechová, pro kterou byl porod premiérou jak v osobním, tak v „hereckém“ životě?

 

„Porod byl pro mě nejen obrovská výzva, ale hlavně děs. Jediné, co mě trochu rozesmívalo, byl fakt, že porodím stejně, jako jsem se narodila já. Strašně jsem se styděla, protože mít nohy do praku před tolika lidmi není nic příjemného, ale díky tomu, že točila režisérka Jana Rezková, která se mi snažila scénu usnadnit a chápala mě, nebylo to tak šílené," vzpomíná herečka Kateřina Pechová.

 

Magdička Mázlová

 

"Kolem mě byli skvělí lidé jako Petr Rychlý, Kristýnka Kociánová a v neposlední řadě Táňa Glosová, která byla na place jako porodní asistentka. Omdlívala jsem na place díky přehyperventilování a rozhodně doufám, že si to ješte dlouho nezopakuju. Zatím mi stači sestřička a na vlastní si ještě počkám,“ dodává Kateřina Pechová.

 

Nutno je dodat, že Lindě se v zítřejším díle narodí dcera, která se bude jmenovat Magdička. Samozřejmě po Magdě Mázlové...

 

Pokud se dílu nemůžete dočkat, podívejte už nyní na VOYO

TV Nova
Reklama