Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 1.12. 2013 12:52
Bylo mu 40 let

Herec Paul Walker z Rychle a zběsile uhořel v luxusním Porsche u Los Angeles

Paul Walker
Zdroj: isifa.com

Při automobilové nehodě zahynul hollywoodský herec Paul Walker, hvězda filmové série Rychle a zběsile. Bylo mu 40 let. Podle agentury AP Walker v době nehody, která se stala v sobotu severně od Los Angeles, za volantem neseděl.

Podle prohlášení z oficiální facebookové stránky herce byl Walker v momentě nehody spolujezdcem ve voze přítele. Namířeno měli na charitativní akci organizace Reach Out Worldwide.

 

Oba podle místní policie po nárazu do sloupu osvětlení a stromu v červeném Porsche zahynuli. Když na místo dorazila policie, vůz byl v plamenech.

 

Walker naposledy pracoval na sedmém díle série Rychle a zběsile, která ho nejvíc proslavila. Posledním dokončeným filmem s Walkerem je thriller Hours.

 

 

Akční filmy Rychle a zběsile pojednávají o ilegálních závodech rychlých automobilů v ulicích. Walker v nich ztvárnil postavu policisty Briana O'Connera. První film série z produkce Universal Studios šel do kin v roce 2001.
 


 

"Paul byl 14 let skutečně jedním z nejmilovanějších a nejrespektovanějších členů naší studiové rodiny a tato ztráta je zdrcující pro nás, pro každého, kdo se podílel na filmech Rychle a zběsile, a pro nespočet fanoušků," uvedla společnost Universal Studios.

 

18

GALERIE: Zemřel Paul Walker z Rychle a zběsile

Zdroj: isifa.com

Zemřel Paul Walker - 8

Hodnocení:

 

Walker začal hrát v útlém věku, často se objevoval v reklamách. V roce 1987 si pak zahrál postavu profesora Benneta ve snímku Příšera z šatníku a zazářil například také v televizním seriálu Throb. Zanechal po sobě 15letou dceru Meadow.

 

14

Filmové začátky Paula Walkera

Zdroj: facebook.com

Paul Walker - 4

Hodnocení:

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Brácho, budeš mi chybět! Zdrcený Vin Diesel promluvil a ukázal poslední společnou fotku

Video přímo z nehody: V těchto plamenech umíral Paul Walker z Rychle a zběsile

Rytmus je mrtvý! Slovenský web zveřejnil fotografie brutální havárie

Unikátní video: Poslední záběry Paula Walkera z rychle a zběsile

ana tn.cz / ČTK