Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 14.1. 2014 10:22
Pátrání skončilo

Záhada vyřešena! Přítelkyni herce z Gymplu zbili a okradli!

Miriam, přítelkyně Miroslava Hraběte
Zdroj: isifa.com

Herec ze seriálu Gymplu Miroslav Hrabě si může oddechnout. Jeho krásná přítelkyně, která byla nezvěstná, je v pořádku. Miriam Bittóvá se ztratila v New Yorku, kde ji zbili a okradli!

Modelka a přítelkyně herce ze seriálu Gympl Miroslava Hraběte Miriam Bittóvá má za sebou děsivý zážitek. V New Yorku se chtěla třiadvacetiletá Miriam stát supermodelkou, jenže v největším americkém městě zmizela. Od 30. prosince byla dokonce v české databázi hledaných osob.
 

V sobotu ale kontaktovala své známé a přátele přes svůj facebookový profil. "Jsem v pořádku na českým konzulátu. Nikom můj zážitek nepřeji...," sdílela na své zdi. Přítelkyně Miroslava Hraběte byla nezvěstná 13 dní.
 

16

Fotky přítelkyně Miroslava Hraběte

Zdroj: facebook.com

Miriam, přítelkyně Miroslava Hraběte_4

Hodnocení:


 

Podle Blesku byla modelka v New Yorku přepadena a okradena. Poté prý byla ošetřena i v nemocnici. Český konzulát nakonec Miriam zařídil návrat zpátky do Česka. Bittóvá je nyní v péči rodiny a ta se k ničemu nechce vyjadřovat.
 

Miriam Bittóvá byla v databázi české policie až do pondělního odpoledne. Ačkoliv v té době byla už v Česku. Kroměřížská policie však nedostala žádnou oficiální zprávu.
 

BITTÓVÁ MIRIAM
Zdroj: oficiální zdroj

 

ČTĚTE TAKÉ:

Unesená Miriam Bittóvá v roli moderátorky propadla. Koukněte na nefalšované televizní peklo

Přítelkyně hvězdy Gymplu nebo Ordinace byla unesena! Bojím se, pláče herec

TN.cz
Reklama