Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 9.4. 2012 00:26

Hlas ČeskoSlovenska: První velký boj týmů Rytmuse a Pepy Vojtka

Zbrusu novou scénu soutěže Hlas ČeskoSlovenska v neděli okusilo dvanáct finalistů. Po šesti z týmu Pepy Vojtka a Rytmuse. Připomeňte si jejich vystoupení.

Na soutěžících byla patrná drobná nervozita. Od rána každý z nich ladil svůj hlas, aby byl ten nejlepší a nemusel v soutěži skončit. Některým se to povedlo, jiným ne, o jejich osudu teď musíte rozhodnout vy!

 

Hlasy soutěžícím můžete posílat na jednotné číslo 9060613 ve stanoveném tvaru, Hlas (mezera) číslo soutěžícího, které bude uvedeno u každého soutěžícího.
 

Celý přímý přenos jsme sledovali ON-LINE

 

22:49 Hlasovat můžete až do zítřejšího večera. Dva soutěžící postoupí přímo podle hlasů diváků, dva soutěžící pošlou dál koučové, dva se o postup utkají silou svých hlasivek a dva nejslabší dostanou padáka.  Vyřazování můžete už v pondělí večer sledovat na obrazovkách TV Nova.

 

22:43 Pajdající Tina předala slovo do T-Roomu, kde jsou všichni soutěžící a odpovídají na vaše dotazy, které jim pokládáte prostřednictvím Facebooku.


22:35 Anna Veselovská, chtěla být v dětství jeptiškou nebo popelářkou, pak však podle vlastních slov pobrala rozum a šla na oční optičku. Své vystoupení doplnila vlastní hrou na kytaru. Sympatickou optičku můžete podpořit sms ve tvaru HLAS 12.

 

 

Anna sklidila dlouhý potlesk. "Ty jsi malá velká žena, tím co děláš. Je radost Tě poslouchat," pochválila Dara, která se těší na její další vystoupení. "Mně se to moc líbilo, řekl Vojtek, ale pak jí vytkl to, že u písně seděla. S tím však ve svém hodnocení nesouhlasil Michal David, kterému se naopak ten klid moc líbil a těší se, až půjde někdy na její koncert. "Máš talent od Boha," dodal. "Převálcovala bys leckterou hvězdu šoubyznysu," vysekl poklonu Rytmus.

 

22:28 Michal Chrenko je předposledním soutěžícím z Rytmusova týmu. Hlasy mu můžete posílat ve tvaru HLAS 11.

 

 

Michal David nepovažoval výběr písničky za příliš šťastný. "Jsi skvělý zpěvák, ale tou písní si mě nepřesvědčil." Pro Daru je to však pěkný výběr, prozradila, že je to její oblíbená píseň a jí se vystoupení moc líbilo. I Vojtkovi se to líbilo. "Mně se s tebou dělá dobře, bereš si moje rady k srdci, já jsem s vystoupením spokojený, bylo tam vše, o čem jsme se bavili," zhodnotil vystoupení Rytmus.

 

 22:26 Tina po rozhovoru s Jurajem Zaujecem zakopla a zranila se. Doufejme, že bude v pořádku.

 

 

 

PSALI JSME:

Tina zakopla, a pak se v přímém přenosu zřítila na podium...

 

22:16 Hanka Zajíčková v T-roomu zpovídala ty, kteří to už mají za sebou.

 

22:09 Juraj Zaujec se pokusí zaujmout písní od Haberova Teamu Držím ti miesto. Pokud vás jeho provedení už takřka slovenské klasiky zaujalo, pošlete Jurajovi sms ve tvaru HLAS 10.

 

 

"Konečně tu někdo zazpíval slovensky," byl nadšený rocker Vojtek. David pochválil výběr písničky. "Tleskám tvojí odvaze a smyslu pro humor a musím pochválit kapelu a sboristy," řekla Dara. "Jsem s tvým výkonem spokojeny. Obliž mi kaštany, tos zabil, ale to jsem ti poradil já," smál se Rytmus.

 

22:01 Adam Koubek si vybral baladu z Batmana od Seala a sám se doprovodil na klavír. Pokud vás zaujalo jeho vystoupení, pošlete mu hlasy ve tvaru HLAS 9.

 

 

 

Dara si všimla jeho nervozity, ale uklidnila ho. Jeho zpěv se dobře poslouchal. Nervozity si všiml i Vojtek. "Je v tobě ta muzikantská pokora," pochválil ho Michal David, s tím, že ta hra na piáno pro něj byla velký zážitek. "Můžeš být na sebe hrdý, ukázal si, že jsi skvělý muzikant," chválil Rytmus.


21:44 Druhá zpěvačka se narodila v Athénách, ale odmala žije v Česku. Jmenuje se Nikoleta Spalasová a uvede se písní Hello od Beyoncé. Hlasy ji můžete posílat ve tvaru HLAS 8.

 

 

"Bravůrní výkon, líbilo se mi to, bezvadně sis s tím pohrála," zhodnotil její vystoupení Michal David. Dara pochválila barvu hlasu. "Zpívej, protože jsi úžasná," řekl Pepa Vojtek. "Jsem hdrý na to, že tě mám v týmu," pronesl kouč Rytmus.

 

21:37 Kristýna Daňhelová na sebe v medailonku prozradila, že chce být političkou. Tvar sms pro její hlasy je HLAS 7.

 

 

S hodnocením začal Pepa Vojtek, kterého zaujaly nejvíce tiché pasáže na začátku. Michal David Kristýnu označil za "českou Celine Dion. "Opět si potvrdila, že jsi skvělá zpěvačka," řekla Dara. Rytmusovi, jejímu koučovi, přišlo vystoupení velmi profi.

 

21:34 Na řadě jsou Rytmusovi svěřenci. Stejně jako předchozí tým, i oni se představují společnou písní i se svým koučem. Zabrousili do funky stylu.

 

 

21:15 Poslední soutěžící z týmu Pepy Vojtka je Barbora Švidraňová. Hlasy jí můžete posílat ve tvaru HLAS 6. Barbora vytáhla do boje s těžkým kalibrem. Vybrala si písničku od Adele.

 

 

"Velmi vysoká laťka právě padla, velmi dobře zazpívaná Adele," zaznělo od Rytmuse. "Tohle bylo dokonalé číslo," pochválil celkové vystupování Michal David. "Toto si zasloužilo potlesk ve stoje," přidala se k chvále Dara. "Úžasný," neměl slova chvály kouč Pepa Vojtek.

 

21:06 Veronika Vrublová se bude snažit dokázat hlavně svému otci, že na to má. S výběrem písně It´s my life od Bon Joviho si totiž její otec myslí, že šlápla vedla. Podpořte ji sms ve tvaru HLAS 5.

 

 

Hodnotit začíná Dara. "Byly tam velmi osobité momenty," pochválila Dara, ale dodala, že by si měla hlídat rytmus, že zpívala dopředu. Rytmusovi to přišlo nejslabší, ale nezapomenul dodat, že to je tím, že Veronice je teprve šestnáct let, že ještě není "vyzrátá". Michal David se přiklonil k hodnocení Dary a Rytmuse a pro příště ji doporučil aby si vzala příště více lyričtější skladbu. Pepa Vojtek prozradil, že Veronika ještě předevčírem nemluvila a zbytek s ní probere až zítra.

 

20:58 Devatenáctiletý kadeřník z Havířova Daniel Mrózek zpívá hit Robbieho Williamse. Pokud se vám líbí, hlasy mu můžete poslat ve tvaru HLAS 4.

 

 

"Myslím, že bys měl napsat Take That, ať Tě vezmou místo Robbieho," poradil Michal David. Daře Rolins to přišlo velmi dojemné. Rytmus slíbil stručnost: "Pěkný chlapec, dobrý výběr, pěkná skladba, která ti sedla a dobrý zpěv a tvůj otec by byl na tebe hrdý." "Běž oslavovat. Líp to zazpívané být nemohlo," byl se svým svěřencem spokojený Pepa.

 

20:46 První živý vstup z T-roomu, kde vystoupení svých soupeřů pečlivě sleduje tým Rytmuse. Po vystoupení se tam odebrala i Markéta a Jackie a pečlivě sledují své facebookové profily. "Zatím převládají pozvání na pivo," smál se Jackie.

 

Pokud vás zajímá dění z T-roomu, živě je můžete sledovat TADY

 

20:39 Kristýna Zakuciová je proslulá svými grimasami. Pokud chcete aby postoupila, můžete jí hlasy posílat ve tvaru HLAS 3.

 

 

Pro první finále si vybrala písničku Lady GaGa Bad Romance. Tentokrát začíná hodnotit Rytmus, kterému vadilo především to, že popovou písničku zpívala příliš rockově. "Tlačilas moc na pilu," pokračoval v kritice Michal David, ale přiznal, že umí zpívat. Dara Rolins si nejvíce všimla toho, že upřednostňovala více grimasy než zpěv. S hodnocením Dary souhlasí Pepa Vojtek, který si všiml, že její překrásná barva hlasu se občas ztrácela v melodii.

 

20:33 S dvojkou vystoupil Jackie. Tvar jeho SMS je HLAS 2.

 

 

 

Dara byla jeho vystoupením nadšená. "Pepo, můžeš být hrdý na to, že máš toho chlapce v týmu," vysekl poklonu Rytmus, ale nezapomenul zkritizovat jeho rozlítanost. "Dal si do toho správný emoce, které k tomu patří," pokračoval ve chvále David, který by si ho hned vzal do kapely. Jeho kouč, který ho doprovázel na kytaru, takže toho moc neslyšel. "Podívám se na to ze záznamu a kdyžtak Tě zítra zkritizuji," smál se Vojtek.

 

20:22 Jedničku dostala Markéta Poulíčková. Hlasy jí můžete posílat ve tvaru HLAS 1.

 

 

První hodnotil Michal David, který ji pochválil zpěv, ale nezapomenul dodat, že má ještě nějaké rezervy. Dara Rolins nejprve pochválila oblečení, a pak nešetřila chválou ani její zpěv. "Z těch repráků to znělo úplně dokonala," vysekl poklonu Markétě Rytmus. Ale nejdůležitější je hodnocení Pepy Vojtka. "Tohle bylo úplně dokonalý a jsem rád, že ty jsi šla první," přiznal Pepa Vojtek.


20:19 Moderátoři seznámili diváky s pravidly a představili T-room.

 

Pravidla: O tom, kdo postoupí, budou rozhodovat televizní diváci, o tom, kdo nepostoupí, nakonec rozhodne kouč. Taková jsou pravidla finálových kol Hlasu ČeskoSlovenska – v neděli zazpívá dvanáctka soutěžících ze dvou týmů. Poté se spustí hlasování a v pondělí večer dva soutěžící s největším počtem diváckých SMS postoupí automaticky, další dva vybere kouč a zbývající dva se o postup budou muset utkat v ještě jednom pěveckém duelu. Nejslabší pak dostane od kouče padáka.

 

20:16 Tuto neděli budou proti sobě soutěžit týmy Pepy Vojtka a Rytmuse a právě první tým se představil společnou písní Simply the Best od Tiny Turner, Pepa Vojtek své svěřence na jevišti také podpořil.

 

 

 

20:15  Osvědčená dvojice moderátorů Leoš Mareš a Tina představila čtveřici coučů - Daru Rolins, Rytmuse, Michala Davida a Pepu Vojtka.

 

20:12 Přímý přenos začal stručnou rekapitulací dosavadního dění, toho jak se jednotliví soutěžící dostali až do finále.

 

Scénu přivezlo 5 kamionů
 

Vysílá se z pražského Stadionu přátelství na Strahově v Diskařské ulici. Unikátní scénu do Prahy ji přivezlo pět kamionů z Rumunska a stavěla se 21 dní. A totožnou scénu najdete i v ostatních státech, kde probíhá tato soutěž.
 

ČTĚTE TAKÉ:

 

FOTO: Proměna finalistů – takhle vypadají před a po péči stylistů
 

Podium je větší než dosud. Jeho rozloha je 1800 metrů čtverečních a plocha LED obrazovek je 233 metrů čtverečních. V hale je i jeden a půl kilometru LED osvětlujících pásků.

 

Všechny přenosy můžete také sledovat v živém přenosu na Voyo.cz
 

Jak si jednotliví soutěžící stojí, kdo z nich má největší šance na postup se pokusil odhadnout ve svém článku zkušený hodnotitel zpěváků Scalex.

 

PSALI JSME:
 

Hlas ČeskoSlovenska: Je tu první finále. Podívejte, kdo se utká a jaké má šance

Pro tento prvek stránky je nezbytný plugin flash.

muf s přispěním Scalexe TN.cz