Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 16. 7. 2012
Rodinná radost

Hvězda Kill Billa Uma Thurman porodila holčičku

Uma Thurman
Zdroj: Getty Images
Uma Thurman

Americká herečka a hvězda kultovního filmu Kill Bill Uma Thurman holčičku porodila v neděli. Je to její třetí dítě, ale první s jejím současným partnerem.

"Maminka i dítě jsou v pořádku," sdělil hereččin manažer Jason Weinberg. Neuvedl však žádné jiné informace, ani jméno holčičky.
 

Holčička je prvním dítětem dvaačtyřicetileté Umě Thurman s jejím současným partnerem, o sedm let starším finančníkem Arpadem Bussonem. Pár spolu začal chodit v roce 2007, od té doby se však spolu několikrát rozešli. Naposledy se dali dohromady na začátku roku a v únoru herečka oznámila, že je těhotná.
 

S jedním ze svých bývalých manželů, hercem Ethanem Hawkem má Uma Thurman desetiletého syna Levona a čtrnáctiletou dceru Mayu. Byla vzdaná také za britského herce Garyho Oldmana.
 

[IMAGEBOX_388930]Kráska z filmu Kill Bill dováděla v bazénu s miliardářem

[IMAGEBOX_388930]


Herečka Uma Thurman se narodila 29. dubna 1970 v Bostonu. V 15 letech se přestěhovala do New Yorku a živila se střídavě umýváním nádobí a modelingem. Svou debutovou roli získala v roce 1988 ve filmu Kiss Daddy Goodnight a ve stejném roce si zahrála po boku slavných hollywoodských herců menší roli ve filmu Nebezpečné známosti.
 

Největší slávu jí přinesly snímky režiséra Quentina Tarantina jako například Pulp Fiction - Historky z podsvětí nebo Kill Bill.
 

tn.cz / Mediafax / hmr